Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, milyen a görbém?

Szerintetek, milyen a görbém?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 9. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
esélyes. tesztet csináltál?
2013. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú.

Hát a hőd alapján a peteérés feltételi a 42-43 ciklusnap között teljesültek.

Ez alapján a 10. dpon vagy. Ez teszthez korai is lenne, meg együttlét is kicsivel mögötte szerintem. :o/


De miért ilyen hosszúak a ciklusaid? Meg ez a vérzés?

Orvos látott már?

2013. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1-nek : csináltam tegnap reggel negatív lett.

#2-nek : lehet pont nem kaptuk el, de akkor miért emelkedik a hőmérsékletem? A ciklusom általában 28-63 nap között mozog. Elég össze- vissza, szedtem már clostit is. De orvosilag nincs bajom, vagy csak nem lettem normálisan kivizsgálva.

2013. febr. 9. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:

A 63 napos ciklus kicsit sem normális. :o(

Szerintem ha ezt mondja a dokid, akkor keress fel egy másikat is.

Azért van fent a hőd, mert megvolt az ovulációd, és peteéréstől vérzésig mindig fent van, ez a normális.

Szerintem 2-6 napon belül meg fog jönni, ha mégis baba lenne, akkor az a 45. napi együttlétből lehetséges, bár mint írtam, ezzel éppen nem csíptétek el szerintem a peteérést, de ne legyen igazam!

2013. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, pár napon belül biztos kiderül, mi is van Velem. Igazából csak az a köztes barnás valami zavart meg, de én sem gondolnám, főleg a negatív teszt miatt, hogy baba lenne a dologban. Majd legközelebb talán. :)
2013. febr. 9. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem normális az sem, hogy ilyen hosszú a ciklusod. Az sem, hogy pecsételsz, holott még lenne pár napod a menzeszig És az sem, hogy egy ciklusban ennyiszer volt pozi az ovuteszt.

Az biztos, hogy van vmi probléma. Keress egy jó orvost!

2013. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:

ha ilyen rendszertelen a ciklusod akkor menj endokrinológushoz. Ne nőgyógyásszal vizsgáltasd ki, az nem az ő szakterülete.. Ráadásul a rendszertelen ciklus olyan hormonproblémákra utal, amik nem csak a peteérést gátolják, hanem esetleg sikeres peteérés után a megtapadást is, illetve korai vetélést okozhatnak, szóval mindenképp irány egy normális kivizsgálás!!!!


Ha az endo doki megállapítja hogy mi a baj és megkezditek a kezelést akkor sokkal nagyobb esélyeid lesznek arra hogy kihordasz egy babát mint így. De persze azért drukkolok..

2013. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!