Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szeretnék jelentkezni...

Ha szeretnék jelentkezni bölcsődébe (állami), akkor milyen papírok kellenek majd vajon? Már ekkor, pár hét múlva kell vagy csak amikor ősszel megyünk beiratkozni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal, jelentkezèskor kell, gyerek születèsi anyakönyvi kivonat, mindkèt szülő munkàltatòija. Nàlunk ìgy van, ha nem viszel be munkàltatòit, a beiratkozàs utàn max 1-2 hèten belül, akkor tutik, hogy nem veszik fel.
2013. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt (de minden bölcsi más, tehát érdemes rákérdezni ott):

Áprilisban volt beíratás, ekkor semmi nem kellett hozzá, csak a gyermek adatai.

Júliusban kaptunk levelet, hogy felvették.

Szeptemberben kezdte a bölcsit, és a kezdés után 2 hónapom volt bemutatni a munkáltatói igazolást, ami 30 napnál nem régebbi.

2013. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy ilyen munkáltatóinak mit kell tartalmaznia? Azt, hogy munkaviszonyban állok vagy szabin vagyok vagy azt, hogy dolgozom mindennap bent vagyok?
2013. febr. 13. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
munkáltatoit,nyomtatványt a bölcsi adta és a munkahely töltöte ki, az van ráirva hogy hány órátol-hány óráig tart a munkaidöd illetve mit dolgozol,dátum és pecsét.
2013. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont ugy van ahogy a 2 válaszolo írta.
2013. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen telefonon érdeklődj mert Budapesten van olyan bölcsőde ahol a szülők keresete alapján számolják ki a gondozási díjat és akkor kereseti kimutatást is be kell nyújtani, van olyan bölcsi ahol fix a gondozási díj és van olyan kerület ahol nincs is. Persze ha nem a fővárosban laksz akkor is érdemes utána érdeklődni mert az önkormányzatok eltérően rendelkeztek a gondozásról.
2013. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nálunk nem adtak munkáltatói igazoláshoz nyomtatványt, a cég állított ki egy papírt, hogy alkalmazásukban állok x év y napjától és azóta a munkaviszonyom folyamatos. A jelentkezés idején még gyeden voltam, ezért beleírták azt is, hogy a gyed lejárta után várnak vissza.

Férjemnél ugyanígy egy papír, hogy mióta dolgozik ott, és a munkaviszonya jelenleg is fennáll. Nálunk keresetigazolást nem kértek, de általában munkáltatók szokták tudni, hogy mit írjanak egy munkáltatói igazolásba.

2013. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!