Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Már teljesen...

Mit lehet tenni? Már teljesen közveszélyes!

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van egy 15 éves bátyám, akivel nem lehet bírni, mert amint valami kicsit is eltér az ő elképzelésétől, máris nekimegy mindenkinek, tör-zúz, Anyát is megverte, engem is, de ez engem nem zavar, ha engem ver, olyankor veszekszünk, és az adrenalin miatt nem fáj semmi, de esküszöm ha még egyszer kezet emel az anyámra, én megölöm, de ez már nem fenyegetőzés. A lényeg az, hogy rá is térjek a kérdésre: Mit lehet tenni? A bátyám mind a kettőnknél nagyobb, ha megütjük visszaüt, és meg is ver. Gondoltunk a kollégiumra, de onnan csak kirúgnák. Nevelőintézet?

2013. febr. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukád adja be nevelőintézetbe, mert agresszív.
2013. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kéne vizsgáltatni, szakemberekkel.
2013. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, kedves első, ez a jó megoldás. Nyilván jót fog tenni a lázadó kamaszkora közepén lévő gyereknek, ha eldobja az anyja. Gratulálok. Nyilván nem jártál még intézetben, ezért mondod, hogy ott majd lenyugszik.


Ha a saját anyját megveri a bátyád akkor valami komoly gond lehet a háttérben. Mindenképpen vigyétek el szakemberhez, mert nem lesz jó vége a dolognak. Ha kidobjátok, az csak olaj a tűzre.

2013. febr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért is kérdeztem, de idáig két pszichológusnál voltunk, és az egyik az apanélküliségre hagyatkozott, míg a másik a lázadásra. Amúgy nem mindig ilyen, most csak a problémás oldalát mutattam, amúgy pedig tök rendes.
2013. febr. 16. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!