Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Danny Sport vagy Anmar Hilux...

Danny Sport vagy Anmar Hilux babakocsi?

Figyelt kérdés

Árkategória ugyanaz, kb. kinézetre is.


Valakinek tapasztalat?


2013. febr. 18. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Danny Sport 3-as van. Már a 2. gyerkőc használja. Nagyon meg vagyok vele elégedve, én szeretem. Lehetne néhány dolog praktikusabban megoldva, de lehet, hogy a mostaniaknál már kiküszöböltek ezt azt. Mi 2010. vége óta használjuk.

A mózese kifejezetten tágas. A lányom, aki augusztusi, még mindig a mózesben van, ha hosszabb sétára/ügyintézésre megyünk, pedig 68 cm. Még van hely mellette/felette. A mózest benti délutáni alvásra is használom. Dönthető a mózes, de elég bonyolult, én így ezt a lehetőséget nem használom.

A hordozó is relatíve nagy, könnyen lehet a vázra tenni, és levenni. Hintáztatni is lehet vele a babát, ill. én ebbe etetem a gyerkőcöt, amíg kicsi az etetőszékhez. A fiamnál 10 hós koráig használtuk (ő is nagynövésű, és anorákban már nem fért el benne), míg a lányomnál kb. 1 éves koráig lesz jó talán.

A sportrész is tágas, elég nagy a tető, így jól árnyékol. Külön jó, hogy 2 irányból lehet feltenni. A fiamat kb. 13 hós koráig magam felé tettem. 5 fokozatú a dönthetősége. A fiam jókat aludt benne, és látszott, hogy kényelmes neki.

A vázat könnyen össze lehet csukni. A nagy kerekek külön áldás. A bevásárló része, is jó nagy. Egyszerűen fékezhető. A pelenkázótáska is jó nagy.

Az állítható fogantyú is jó, mert így a férjem, a fiam és én is találunk kényelmes tolási magasságot.

A kis korkülönbség miatt egy oldalülésem is van a kocsihoz rögzítve, de ez sem rontotta a manőverezési képességeit.

Gyak. egy helyben megfordulhatsz vele.

Elég nehéz, így ha emelgetni kell, akkor nem a legjobb. Alacsonypadlós buszra egyedül fel tudsz vele szállni, a többihez segítség kell.

Amik kicsit problémásak, de nem létkérdés:

- lehetne egy kukucskáló a sportrészen, ha menetiránynak ül a gyerkőc, hogy lásd mit csinál

- az első kerekek fixálása a kerekeknél lévő pöckökkel lehetséges(van olyan babakocsi, ahol a foganytúnál csinálod)

- a sportrész vízszintesbe döntése lehetne egyszerűbb

- a bevásárlórészhez való hozzáférés kissé nehézkes

2013. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes válaszod.

Első gyermekünknél Kunert VIP babakocsink volt. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

Utána vettünk neki egy PC 610-es sport babakocsit. Kb. 10 hónapos volt. Aztán 1 évesen elindult és azóta nem használjuk.. de nyilván ezt a babakocsit egy újszülöttnek nem lehet használni :)


Ezért vacillálok a fenti kettő babakocsi közül. A volt szomszédunknak volt Anmar Hilux babakocsija. Mindig könnyedén mozgott vele és a 2,5 éves fia is ült benne. Szóval végig kihasználták, mondhatom így is.


Danny Sport babakocsit, pedig ma láttam elsőnek egy netes oldalon.

Szóval élőben még nincs képem róla, hogy milyen lehet.


Igaz, az Anmart sem próbáltam ki, hiába lakott mellettünk a tulaja. Viszont nekem úgy tűnt, hogy nagyon könnyen kezelhető.

2013. febr. 18. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Esetleg keress egy olyan üzletet, ahol van mindkettő, és össze tudod hasonlítani.

Fordulékony és könnyen kezelhető a Danny is. A fiam csak azért szorult ki 20 hósan a kocsiből, mert jött a hugi. Amúgy még bőven belefért volna. Talán még most is jó neki, pedig 14 kg, és 95 cm. A múltkor egy kocsin volt mindkét gyerek, de akkor is könnyen toltam. Leányzó a mózesben, a fiam a mózesen ült (bedurcizott séta közben).

Könnyen tisztán tartható minden része. Mi talán 1x mostuk minden elemét. A hordozó huzatát, és a biztonsági övön lévő csattpárnákat a rágicsa miatt mostam többször, de semmi nem látszik. A hordozó huzatán a folt kis nedves vízzel is kijön.

A Nap sem szívta ki, pedig fekete/lila betétes színű a kocsi.

2013. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!