Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy ismerős kutyás megkérdezte tőlem, hogy a lakókat mért zavarja az, hogy a kutyája 2 percig ugat, ha jön hozzájuk vendég, de ha a házban lakó gyerekek üvöltöznek, rohangálnak és visítanak minden nap többször miközben játszanak, az senkit nem zavar és amíg a kutyaugatás csendháborításnak számít, addig a gyerek üvöltése, sírása nem?


Engem pl. nem zavar, mert tudom, hogy lehet attól, hogy beteg, meg még kicsi ahhoz, hogy el lehessen neki magyarázni, hogy csöndesebben játsszon meg ne a lakásban rohangáljon, de egy nagyobb gyereknél már engem is zavar.



2013. febr. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez megint egy tipikus provokatív kérdés. A gyerekesek megvédik a gyerekeiket,és felháborodnak, hogy a gyerek nem egyenlő az állattal, a kutyások pedig leszólják a gyerekeket,az egekbe magasztalják az állatokat. Több ilyet olvastam már itt.
2013. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Egy kutyának könnyebben meglehet tanítani hogy ne ugasson mint egy gyereknek hogy ne rohangáljon:) Engem egyik sem zavar.
2013. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem provokációból írtam, csak tényleg kíváncsi voltam..
2013. febr. 21. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Miről mi a véleményem?

Hogy a kutyaugatás csendháborításnak számít, addig a gyerek üvöltése, sírása nem?

Nem is tudtam, hogy a kutyaugatás csendháborításnak számít.

Ez tényleg elég provokatív kérdés.

2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a kutyás szomszédod elvárása, hogy ennyire legyenek már az emberek toleránsak egymással. Persze az is teljesen alap, hogy megpróbálja lenyugtatni a kutyáját, de mivel a kutya így "beszél", egy-két vakkantás mindenképp lesz egy nap. Engem egyik se zavarna, bár most csak gyerekek vannak a házban, kutya nem, de nekem is volt kutyám, tudom, hogy milyen velük.


Nem tudom egyébként, hogy a kutyás lakónak mivel van pontosan a problémája:

azzal, hogy vele nem toleránsak

vagy azzal, hogy ő nem tolerálja a gyerekzsivajt.

Mert nagyon nem mindegy. De mint írtam, az első jogos, a második nem, főleg nem tőle.

2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hányszor jön vendég ha 10 percenként akkor azt jelenti hogy a kutya 10 percenkét 2 percet ugat :))


Viccet félretéve, azért mert az emberek bunkók és intoleránsak, a szülők és főleg az anyukák nagy többsége szerint a világ az ő kölkük körül forog, és mindenki más hülye. Mondom ezt úgy hogy van két gyerekem, de igyekszek tekintettel lenni másokra és megnevelni őket, bár biztos van amikor rólam gondolják a fentieket. :)

2013. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!