Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első barátnői...

Szülés utáni első barátnői baba-mama látogatásra milyen ajándékot tudnátok ajánlani amit vihetnék? Valami hasznosat szeretnék! Ti mit kaptatok, minek örültetek volna?

Figyelt kérdés
Készítek egy kézzel hímzett kis képet, amin rajta lesz a baba neve, születési súlya, születési ideje. Szeretnék vinni a kismamának valami hasznosat! Bármi ötlet jöhet!

2013. febr. 22. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasznosat? Mindent,ami fogyóeszköz. Popritörlő, pelenkák, cumisüvegcumik, mivel alvásidőt adni nem tudsz :))))
2013. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Pelenkatorta,törlőkendő:) pl.Minden ami hasznos ,praktikus
2013. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én rengeteg pelust kaptam és az jól jött! De ha tudod mije van akkor esetleg szétnézhetsz egy baba boltban! Pl ha nincs pihenőszéke és te akarsz ennyit költeni akkor azt vehetsz! Az nagyon hasznos igaz nekünk nem volt! Vagy játszószőnyeg ha még nincs neki!
2013. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pelenka, popsitörlő! Valamint én a csokinak is nagyon örültem!
2013. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pelenka,popsitörlö,cumisüveg,szép babaruha.
2013. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:

- babatakaró: minden mennyiségben hasznos, mert szeretik lehányni. Ha nem is most, később jól fog jönni. És ezt összeköthetnéd a kézzel hímzéssel, szerintem hasznosabb mint a kis kép.

- olyan body, ami elöl kapcsos, tehát nem kell fejen áthúzni. Ez volt az egyik legjobb ajándék amit kapott a pici :) mindig ebben vittem orvoshoz, jolly joker volt hogy nem kellett szívatni szegénykét a fejen áthúzással.

- ha már nagyobbacska (3 hós) akkor olyan játék aminek sok vékony nyúlványa van és könnyen meg tudja fogni

- zenélő forgó, játszószőnyeg - én ezekre sajnálom a pénzt, de azért örültem volna ha valakitől kapok. Nem kaptam, megoldottam házilag :D

2013. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: pelenka mindig jól jön és az elöl kapcsolós, főleg az elöl keresztben kapcsolós kis bodykat mi is nagyon szerettük (ilyeneket pl.a C&A-ban jókat lehet kapni). Én még vásárlási utalványnak, bababoltban levásárolható kártyának is örültem, mert így azt választottam ami tetszett.
2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pelenkát és mosható melltartó betétet vettem eddig, no meg készül a hímzett kis ajándék.

Nagyon jó ötleteket adtatok, azt hiszem keresek majd olyan body-t.

Bár barátnőm azt mondta szülés előtt, hogy rengeteg ruhácskájuk van, szerintem most, hogy már tapasztalja a baba képességeit, lehet mégis örülni fog majd pár jó példánynak :)

2013. febr. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!