Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől függenek ezek a számok?

Mitől függenek ezek a számok?

Figyelt kérdés

tudom nem fontos ez a kérdés engem mégis nagyon érdekel...mitől függ, hogy hány db pelenka vagy popsitörlő van egy csomagban?

hogyan számolják ki, hogy nekem pont 64 vagy 72 db popsi törlő kell? mért nem 100 kereken?

és a pelus? az is miért nem 100 kereken? titeket nem izgat ez a kérdés? :))

7 hós anyuka :)



2013. febr. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

:D erre még soha nem gondoltam:)

Egyébként én DADA pelust veszek és az 100darabos:D

2013. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk más más ár kategória, a 28.-/db áras pelenkából meg tudnék venni egy hónapban 500db-is. De egy libero 65.-/db áron nem hiszem még a liberobol veszem a lányomnak 84+84 db ott havonta 168db ott 13.000 Ft ért adok a 28/db árason sogornőm veszi a 200db-ott 6000 Ft ért.
2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés:)


Nekem az jutott eszembe, hogy ha valaki tudatosan vásárol, azaz egységárat néz ( Ft/db).

100 db-bal túl könnyű visszaosztani az árat, a 64 és a 72 bonyolítja a dolgokat, és ha nincs jó szemed vagy kafa szemüveged ( esetleg időd és türelmed) hogy meglásd a 0,05-ös betűméretű egységárakat ( már ahol kiírják, ugye), akkor nehezebb kiszúrni hogy melyiket éri meg leginkább megvenni.


Ha erre a 64db-os/72 db-os termékre egy jó nagy AKCIÓ felirat is kerül, szerintem 10-ből 8-an ez alapján vennék meg és nem az egységáras összehasonlítás alapján.


Másik variáció: eredetileg 100 db-osra tervezték a csomagot, de elszámolták a zacsik / dobozok térfogatát, így kevesebb anyag fér bele:DD

2013. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet bennük valami :)))
2013. febr. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!