Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam június elején lesz...

Kisfiam június elején lesz 3éves. Most áprilisban lesz beíratás az oviba. Ez azt jelenti, hogy áprilisban beíratom, még nyáron elkezdheti az ovit, vagy majd csak szeptemberben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá az adott oviban.

Nálunk pl. csak szeptembertől lehet kezdeni ilyen esetben, nyáron nem. Eleve 6 hét leállás van nyáron, tehát olyankor eleve nincs beszoktatás. (Van pár hét ügyelet, de ügyeletre nem szoktatnak be.)

De a beszoktatás, nyári leállás stb. ovinként eltérő lehet! Kérdezd meg az ovit, az a biztos!

2013. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem kezdhet, mert ahhoz előző tanévben kellett volna beíratnod erre a tanévre. most tavasszal a következő tanévre van beíratás, tehát szeptembertől kezdhet.

de egyébként is necces lett volna a nyáriszünet miatt, mondjuk lehet 1-2 hónappal előbb kezdhetett volna, na de ezen már kár filózni, lekéstetek erreől

2013. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szeptemberben, mert nyár végéig a kiscsoportba nem rakják be, mert azok szeptembertől középsősök lesznek. Oda nem érdemes beszoktatni... Szeptemberben áll össze a kiscsoport és oda fog járni.


A nyári szünet miatt lenne jó, mert te dolgozol? Ha bölcsis már, akkor augusztusig járhat, mert a nevelési év szeptembertől augusztusig tart.

Ha nem bölcsis, akkor gáz, ki kell húzni szeptemberig...

2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is így gondoltam,hogy ez nem fog menni ... :( A régi munkahelyemre nem tudok visszamenni,és június 8-án lejár a gyesem.Szóval akkor ha legjobb esetben szeptemberben el tudnék menni dolgozni akkor júniustól októberig meg kell élnünk a csp-ből.Az remek lesz...
2013. febr. 25. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam áprilisban tölti a hármat. Most fogom beiratni is, megkérdeztem, hogy mehet-e áprilisban, vagy májusban, ha felveszik. Azt mondta az óvónő, hogy ha van hely a kiscsoportban, akkor van rá esély, hogy felveszik, de az óvódavezető dönti el. Amúgy tele van az összes kiscsoport, ahova szeretném vinni a fiam. Tavaly nem irathattam be, nem is vették volna fel, munkáltatói kellett volna vigyek, de a kisebbel még gyeden voltam. Idén májusban jár le a gyedem, megyek vissza dolgozni, remélem így már felveszik.
2013. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szeptemberben .
2013. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!