Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt már valaki Gyulán a...

Járt már valaki Gyulán a Családi Wellness Hotel-ben? Milyen?

Figyelt kérdés
A honlap és a leírás alapján nagyon ígéretesnek tűnik. Két kicsivel mennénk, egy 4 évessel és egy 1 évessel.
2013. febr. 27. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a honlap, akartam is foglalni, de nem volt hely.:(

Valószínű tényleg jó lehet, ha ennyire zsúfolt.

Jó előre gondold ki!

2013. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gyulai vagyok. :) A szobákat nem tudom milyenek mert oda értelemszerűen nem mentünk de a játszóház, étterem, fürdő nagyon jó! Közel van belvároshoz (gyalog 2perc) és az utca túloldalán van a Várfürdő.
2013. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi tavaly ott nyaraltunk

nekünk ez a szálloda és város az etalon!!!

legszívesebben idén is ide mennénk,mert ezen az áron nehéz ilyen szállodát találni.

mi teljes ellátással voltunk

iszonyat bőséges svédasztalos reggeli és vacsora volt.degeszre ettük magunkat.figyeltek a gyerekre is,mindig volt gyerekeknek való kaja is.mint pl reggel tejbegríz,tejberizs,vacsoránál állatot formáló húsok stb

volt etetőszék,gyerek evőeszköz,tányér,pohár,rajzlap,ceruza

ebéd a wellness ebéd volt,ami azt jelentette,hogy kétfajta leves,2-3 fajta második,kicsit könnyebb kaják

van két játszóház,egy a kicsiknek,egy a nagyoknak.három év felett van ingyenes gyermek megörzés is,ami nagyon hasznos volt,mert a mi fiunk ha már evett,nem ül meg az asztalnál.így ha megvacsorázott,felvittük a játszóházba,és mi is tudtunk nyugodtan enni.

a wellness részleg nekünk tökéletesen megfelelt,nem is mentünk át a fürdőbe,ami egyébként pár méterre van

a szoba is tetszett,elég nagy volt,a fiunk a kihúzható kanapén aludt,amit nappalra összecsuktunk,így nem foglalta el pótágy a fél szobát

mondjuk korábbi nyaralásnál sem kértünk pótágyat,utazóágyban aludt

a fürdő is nagy,hárman is tudtunk egyszerre zuhanyozni

a közelben van egy nagyon szép park,ott lehet sétálni,biciklizni

gyalog is közel van a belváros,a vár

rengeteg program van a városban kisgyerekesnek

mi voltunk vizibiciklizni az élővíz csatornán,nagyon jó volt.bizonyos időközönként szökőkút is van,ami nagyon szép

voltunk bringo hintózni,egy modern változaton

voltunk a várban.akkor voltak ilyen szabadtéri játékok,azt is nagyon élvezte a fiam.volt lovagi bemutató is

egy napot voltunk kirándulni is.a gyulai kisvonattal reggel kivittek minket szanazugba,ott hajókáztunk,illetve lehetett fürdeni a szabadstrandon.ebédre értünk vissza kisvonattal

a kisvonatot kétszer is kipróbáltuk

szóval nekünk ez egy igazi tökéletes nyaralás volt sok-sok programmal

a szállodához még annyit,hogy a személyzet kedves volt,az étteremben is folyamatosan szedték le a használt cuccokat,figyeltek mindenre.folyamatosan rakták ki a kajákat,nem volt olyan,hogy elfogyott valami

és szinte csak kisgyerekesek voltak,így senkit nem zavart,ha a gyerek fröcskölt a vízben,vagy sírt vagy hisztizett

az egyedi negatívum az volt,hogy adtak ugyan wc szűkítőt,de nem nagyon tudtuk használni,mert speciális alakja volt a wc-nek,így lecsúszott róla,de ez már csak apróság

ja és lehet babakocsit bérelni a szállodában,de az fizetős

ha befér inkább vigyetek kocsit,mert nem olcsó a bérlés

2013. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!