Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dániel, Áron vagy Bende?

Dániel, Áron vagy Bende?

Figyelt kérdés
Van már egy Emmánk és egy Lénánk. :)
2013. febr. 28. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Dániel.
2013. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Dániel volt a favorit, de páromnak nem tetszik sajnos :-( De még az Áron is nagyon szép.
2013. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Dániel, vagy Áron
2013. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Bende nekem olyan, mintha a Bendegúzt becéznék, bár tudom, van ilyen önálló név.


Nekem a Dániel nem tetszik egyáltalán, marad az Áron:)

2013. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy Áron!
2013. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nagyon jó kérdés..... mind a három nagyon szép név, egyformán tetszenek. De ha azt nézzük, hogy az Emma és a Léna is szép, különleges nevek, akkor nekem a Dani nem nagyon illik hozzájuk, mert az egy szép, de átlagos név. Az Áron nem túl átlagos, de nem is túl különleges. A Bende viszont szép és különleges is. Én ezt választanám, mert illik a kislányaid nevéhez. De mindegyik tetszik :-) Én a helyedben úgy csinálnám, hogyha ez a három tetszik, akkor hagyd, hogy a lányaid válaszanak, így legalább bevonjátok őket is a kistesó érkezésébe és még az is lehet, hogy jobban fogják szeretni a kicsit. Sok sikert :-) írd majd meg, hogy mi lett, most már kíváncsi vagyok :-)
2013. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Emma,Léna,Áron:) Tökéletes:)
2013. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

Áron.

De örülök, hogy már valaki vgre nem a Nonettet vagy mi a frászt kérdezi.

2013. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszönöm! :)

Főleg,hogy nekünk az első kislányunk neve (Emma) külön különleges,mert évekkel az érkezése előtt kitaláltuk,hogy ez lesz a neve,most viszont már eléggé elterjedt(bár a közelünkben nincs egy sem) és már szinte csak nekünk különleges. :)

A Lénát én választottam,aztán apa is megszerette,de a fiú névvel mindig is bajban voltunk. :/

Én az Áron felé húzok a leginkább talán,csak attól tartok,hogy mivel nem nagyon van becézése,így Áronkázni fogják és azt nem akarom. :)


Köszönöm,várom a további ötleteket,csak kíváncsiságból,mert dönteni úgyis mi fogunk :)

2013. febr. 28. 13:54
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Merse, Keve, Regő, Zalán, Zétény, Ármin, Bulcsú.
2013. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!