Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni, hogy milyen nőgyógyász Dr. Csóka Miklós?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán van magánrendelője,de amúgy kisvárdai.Aki esetleg úgy (is) járt hozzá,mint kismama,milyen volt a terhesgondozás alatt?Rendes?Megbízható?Szülés alatti és utána való hozzáállása?Köszönöm!
2013. márc. 2. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, én nem kismamaként jártam hozzá, hanem hormonproblémákkal. De csak jót tudok róla mondani. Nagyon kedves, minden kérdésemre pontos választ adott. Rettegek a nőgyógyászoktól, de nála annyira nem féltem, mert teljes mértékben emberként kezelt. Amikor rossz hírt kaptam tőle, utána is nyugtatott, vigasztalt. Bár nem sokáig jártam hozzá, mert szerencsére kiderült, hogy egészséges vagyok. :) Azt nem tudom, milyen a szülés alatt/után.
2013. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!