Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a bölcsibe...

Ti mit tennétek, ha a bölcsiben a kisgyermeknevelőt hallanátok csúnyán beszélni? Nem a gyerekekkel, de a gyerekek előtt, két gondozónéni beszélgetése közben.

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy a gyerekek egymástól hallják a csúnya szavakat :)


Ijesztő, ha megtörtént.

2013. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ a csúnya szó mértékétöl is.

Ha nagyon csúnya akkor lehet megemlíteném, de ha enyhe szót használ, akkor ez van, mi is emberek vagyunk.

meg a sürüségtöl is függ.

2013. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha a gyerekeim is jelen lennének, ott, helyben rászólnék. Csak nagyon tömören és udvariasan, de akkor is szólnék.


(egyrészt mert az a nevelő, aki ilyet megenged magának, szerintem a hivatása más területén is gyengébb láncszem, másrészt a gyerekeim kérdően néznének rám, és várnák a reakciómat)

2013. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ma hallottam, két percen belül volt egy bmeg és egy k. élet
2013. márc. 8. 13:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék vele személyesen, hogy nem tartom elfogadhatónak és megkérném, hogy figyeljen erre jobban. Ne felejtsük el, hogy az óvoda szolgáltatást nyújt. Ezt sok óvónő hajlamos elfelejteni. Nem szivességet tesznek nekünk, hogy vigyáznak a gyerekeinkre. Igen, jogod van szólni neki, ha nem úgy viselkedik a gyereked előtt, ahogy kellene. Ez a minimum tőle.
2013. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, csak rossz nappja volt,ha ismétlődne szólnék kedvesen. Emberek vagyunk és bizza,nem mindig a legjobb modorban beszélünk.
2013. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Szólnék, h vigyázzanak, de nem akadnék ki. Én nem beszélek csúnyán, de egy pitsába! azért néha befigyel. Igazából a csúnya szavakat nem lehet kiiktatni a gyerek életéből, mert úgyis megtanulja legkésőbb amikor iskolába kerül. Inkább azt tanítom meg nekik, h mikor és hol NEM illik ezeket a szavakat használni. Ha azt mondom, soha, semmikor nem szabad ilyet mondani, akkor azt ő valami bűnös élvezettel fogja ismételgetni lehetőleg akkor, ha jó sokan hallják. De ha azt mondom, néha kimondhatod, akkor máris veszített a varászából.
2013. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

nem vinném bölcsibe például

te nem káromkodsz? ha nem a gyerekek előtt mondta akkor semmit nem csinálnék

2013. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a gyerekek előtt, akkor semmi közöm hozzá. Úgy beszélget a munkatársaival, ahogy akar. Nem szólnék bele.
2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Odaírtam, hogy a gyerekek előtt történt mindez.


Én sem csinálok belőle ügyet, csak kiváncsi voltam, ki, hogy gondolja

2013. márc. 8. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!