Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két babakocsiról? Valakinek esetleg tapasztalata bármelyikkel? Megvennétek, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. márc. 11. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyiket sem venném meg!

Nagy, nehéz, sok helyet foglal, és ronda.

2013. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem vennék meg egyiket sem. Nagyon rossz minőségűek, könynen tönkre mennek, nehezek, nehezen kezelhetőek és rondák.
2013. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért ronda????

Nektek mi a szép???

Szerintem jók! Nekem is ilyen van. imádom.

2013. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát a szépség szubjektív, de szerintem nem csúnyák. Az ilyen kocsik egyébként tényleg nehezek, de ha nem kell emelgetned, akkor nem gond. Nekem Raf-pol volt, az is hasonló. Az volt a gondom vele, hogy amikor hátul volt a bolygókerék, akkor nehéz volt irányítani, de a másik irányba nem volt ilyen gond. Egyébként az, hogy nagy nem feltétlenül gond szerintem. Ha van lehetőséged rá, akkor próbáld ki mindenképp, és az alapján dönts.
2013. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

legalább stabil és kibír több gyereket is, én nem szoktam emelgetni, így mindegy milyen nehéz.

az 1.re voksolok.

2013. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló van, a kocsit szerettem nagyon. (mi úgy kaptuk) De csak addig jó míg pici a baba. Mikor már ül és kíváncsi akkor nekünk már nem vált be. Vennünk kellett egy másikat, mert ezzel én csak itt helyben tudok közlekedni, amikor már autóba kell berakni akkor már nehézségek vannak. Nyaralni pedig egyáltalán nem tudnám elvinni, csak ha a család egy busszal menne, mert nagy helyet foglal az autóban. Szóval neked kell tudnod, hogy hol szeretnéd használni!
2013. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem túl praktikusak. Nagy, nehéz, nem fordulékony. Minden kanyarodásnál meg kell emelni a elejét. Boltban nehéz vele közlekedni. Ennyiért kapsz jobbat is.
2013. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy sajnos anyagilag jelenleg úgy állunk, hogy valószínű ilyesmit tudunk csak megvenni. Tudom nem a legpraktikusabb és legdesignosabb kocsik, szívem szerint én is olyat vennék, ami minden igényt kielégít, de azok 100ezer ft körül mozognak, kezdődnek. Azt gondolom, hogy nehezek, már így ránézésre is. Vidéken használnánk, tömegközlekednem nem kell vele. Annyi esetleg, hogy kocsi csomagtartójában jó lenne, ha elférne. Lehetséges szerintetek?

És ilyen áron jobbat venni? De milyet pl.??

2013. márc. 11. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Esetleg arra nem gondoltál, h mondjuk hasznaltat vegyetek? 40 körül lehet kifogni nagyon jó állapotba levő multifunkciós kocsikat,....

Mi is újat akartunk tesonak, de találtam véletlen egy 9 hónapot használt kocsit, mindennel együtt, és el is tudtak hozni nekunk külön költség nélkül- nagyon megérte:))

Szerintem nézz szét mielőtt dontotok, mert ha megveszitek és nagyon nem válik be, újabb kocsit vesztek akkor mar árban ott vagytok.....

2013. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz?


vagy ehhez:


[link]

2013. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!