Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen idő van nálatok?...

Milyen idő van nálatok? Kivittétek ma a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Én nem vittem el reggel az oviba a nagyfiamat, és ki sem tettük a lábunkat a házból.

Akkora szél van, hogy az udvarban egy 30-35 méteres fenyőfát simán kicsavart a földből, a hófúvás miatt pedig látni sem lehet.


2013. márc. 14. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Esik és kisebb orkán fúj. Ki nem lépünk ma, ha nem muszáj.
2013. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kocsival mentünk oviba és azzal is mentünk értük és iszonyú erejű szél fúj, esik a hó -1fok kb. úgyhogy nem megyünk ezenkívül sehova.
2013. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Reggel elvittem oviba,mert csak eső esett.Ebéd után mentem érte,elkezdett esni a hó,majd megfagytunk.
2013. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
esik a hó
2013. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Reggel óta szakad az eső, ki sem mentem, látom, hogy fúj a szél, bár ez még nem erős. Majd éjszakára leengedem a redőnyöket, attól kezdve csinálhat amit akar.
2013. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 zabmester ***** válasza:

Nem mentem ki a gyerekkel, és ha nem muszáj, nem is fogok. Ma amúgy is itthon lett volna, kicsit beteg, szóval még az oviig sem kellett elmenni. Én eléggé megszenvedtem azzal, amikor dolgozni mentem, szóval örülök, hogy a gyerekkel sehova sem kellett menni.

Brutális szél van, reggel még az eső esett, aztán azóta a hó.

2013. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hóvihar, ítéletidő van hajnal óta, sehova sem mentünk, a gyerekek meg is érzik sajnos, meg én is.
2013. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel zuhogott az eső, aztán jött a hó és szél. Eszembe sem jutott, hogy kivigyem őket, még nekem sem volt kedvem kimenni. Borzalmas idő van...
2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon undorító idő van egész nap. Délelőtt külön nyelvórára járok, 3x is végig gondoltam, hogy talán kocsival kéne menni ilyen időben, de spúrságom legyőzött, és inkább busszal mentem - ha már van bérletem. Hát konkrétan alig láttam, miközben elsétáltam A-ból B-be, arról nem is beszélve, hogy nagyon fáztam. Örültem, mikor hazaértem, a gyereket nem visszük ki ilyen időben, hiszen még engem is majdnem elfújt a szél...
2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

eső esik

dokihoz kocsival vittük őket

séta elmaradt:(

2013. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!