Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy halálosan...

Miért van az, hogy halálosan féltékeny és irigy vagyok minden nőre, akinek kisbabája van vagy kisbabát vár?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ösztön? te is babáznál?
2013. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert te is kisbabát akarsz :)
2013. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? nyílván mert kisbabát szeretnél nem ??
2013. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.
2013. márc. 18. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem látsz bele ezeknek a nőknek az életébe, és téves képed van az anyaságról. Azt gondolom, nekik szerető férjük van, boldog, egészséges gyerekük van/lesz, és boldogan élnek, míg meg nem halnak.

Olvasgass itt egy kicsit, és meglátod mennyi elvált/beteg/nyomorban élő nő nevel (beteg) gyereket, és mindjárt meg fogod gondolni, vajon tényleg minden nő irigylésre méltó-e.

2013. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Én a családosokat utálom és a terhes nőket. Szerintem ez normális,besokalltál a médiától,az élettől,az emberektől.
2013. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

(5. hozzászóló vagyok)

A 2. mondatom helyesen így kezdődött volna: „Azt gondolod, nekik szerető férjük van,…”

Látom, hogy nem tetszik a válaszom, pedig nem kötözködésnek szántam, szerintem aki irigyel másokat, az egy ideát dédelget magában, nem a valóságot látja.

Ha a felszínt megkapargatjuk, és látjuk a valót, szinte mindig kiderül, hogy azért tulajdonképpen mégsem lennénk szívesen annak a másiknak a helyében.

2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

epp ma akartam feltenni en is ezt a kerdest de megeloztel.

en mar kb 3 eve erzem azt hogy szeretnek babat,de a parom elhagyott 2 ev utan,amikoris mar lehetett volna tervezni es en azota vagyok -rossz kimondani de-irigy az osszes volt osztalytarsamra,aki mostanaban lett anyuka vagy terhes.

Igazi anya tipus vagyok,minden almom hogy anyuka lehessek,es pont nekem nem adatik meg.Nem ertem miert jartam igy,es ahogy mulnak az evek,egyre ketsegbe esettebb vagyok.

27 eves volnek amugy

2013. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáld elfogadni , hogy ha nem talaltad meg a megfelelö embert , akkor nem szabad, nem érdemes szülni.

En is pont abban a helyzetben voltam mint te. Végul lefekudtem az exemmel pusztan h megfoganjak. Aki egy gonosz pasi volt. Megszuletett a gyönyöru egeszseges babám, szep vidam kislány, minden szép es jó, egyedül akartam nevelni, azt hittem ez nem gond. De végul az ex igenyt tartott a gyerekre es pokolla tette az eletunket, kb a gyerek 4 éves koraig voltunk nyugton. Mikor latta, hogy nincs ra szükseg es ugyesen éldegelunk nélküle, akkor erdekesse valt a gyerek, akit most lathatasokra cipelt es megkavart es az örult rokonsagaval jarat össze, es törvényesen joga van rá!

Sose segitett anyagilag, mindent egyedul kinlodtam ki es kinlodok ki maig, az utolso zokniig, neha apamek segitenek, es nagyon nehez, de ra nem lehet szamitani, söt, meg az altalam vasarolt cuccokat es jatekokat is maganal tartsa, hogy legyen csereruha.

Tehat ha nem segit, az ok, de legalabb hagyna bekenket! De azt se, egyet zaklat es mocskol engem a gyereknek.

Amikor megfogantam meg jo anyagi körulmemyek közt eltem, de a finanszkrizis betett sokunknak.

Terhessegem alatt mondta valaki, hogy " ne hidd azt hogy mindentöl es mindenkitöl meg fogod tudni vedeni alányodat, " mondtam de biza, nekem ez sikerulni fog! Es lam nem sikerult!

Az ügyvedek se tudnak mit mondani.

Habar mindenert karpotol alányom, ma megis azt mondom, hogy nem

szabad eröltetni a dolgokat es nem megfelelö , fukar, nemtörödöm, vagy rosszindulatú embernek szulni mert agyerek szenvedi meg , es nehez tamogatas nelkul gyereket nevelni. Akkora stressz h nem éri meg , akkor inkabb el kell fogadni, hogy nem talalta meg az ember a megfelelöt es akkor lemond a csaladrol es maganak él, igy fair, mindenkivel szemben, ja es en is irigyeltem a terheseket

2013. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!