Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy anyukak...

Szerintetek ciki, hogy anyukaként ilyen ruhákban járok? Ti milyen ruhákat vesztek fel?

Figyelt kérdés
A nyári ruhatáram eléggé nőies meg "felnőttes", de sokszor gondoltam már arra, hogy a téli nem megfelelő már. Sima farmer és kord nadrágjaim vannak, egy adidas superstar cipő, meg melegítőfelsők (az old scool változat, de új). Gimiben meg az egyetemen még "menő" volt, de most már kezdem kicsit cikinek érezni 2 gyermekes anyaként. Mi a véleményetek erről? Ja és 26 éves vagyok.
2013. márc. 21. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

C&A, H&M itt mindig tudsz olcsón, divatos rucik között válogatni. Frissítsd fel a ruhatárad amikor kicsit megengedhetitek magatoknak (bár ezt tudom könnyű mondani.

Jót fog tenni a lelkednek is! :)

Fiatal vagy, miért kellene elnyanyásodni? :)) ez persze csak vicc! De komolyan, az új haj, ruha, cipő, kis smink mindig feldobja a nőket!!

2013. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha így érzed jól magad, akkor öltözz így!! Én is szoktam így öltözni, főleg ha csak sétálok a gyerekekkel vagy játszótér, pedig én már 33 leszek:)

Persze oviba, bölcsibe, rendezvényekre nem így járok:) (Bár sokszor kényelmesebb lenne:)!!)

2013. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó úgy értem sportosabb kényelmesebb ha jól érzed magad benne (így olvasva nekem tetszik pl.:)) akkor miért kéne vmi elegánsabb felnőttes vonulatot erőltetni?:)

Én nem öltözök így amit te írsz de csak azért mert nekem nem áll jól de ha látok ilyen anyukát pont hogy az jut eszembe hogy milyen jó hogy ilyen laza maradt és nem vedlett át mamis ruciba csak mert gyereke van.

2013. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem magam rosszul érezni :-). 36 éves leszek és mindig farmerben, sportcipőben viszem a 2,5 éves kislányomat a csanába.

Szeptemberbe megyek vissza dolgozni, akkor azért más ruhákat is fogok hordani, magassarkút, balerina cípőt, de arra a fél órára ez a kényelmes.

Ha neked ez tetszik, semmi baj, hordjad ezeket a ruhákat, semmi baj nincs velük.

2013. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én ,télen farmer nadrág,pulover,és idén padlizsán szinü budmil kabát volt,hófehér méteres vastag sál,és kötött sapka,nyáron sort, vidám felsörészekböl áll a ruhatáram,én a mai napig imádom a vidám szinü felsöket,és rüvid nadrágokat.vanak komoly darabjaim is .ja és én 37 vagyok ,és 3 gyerekem van.
2013. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kicsit kezdek megnyugodni :) Egyébként én dolgozni is így jártam, mert van külön munkaruhánk. Meg ha valami kis baráti összejövetel van akkor is ilyeneket veszek fel. És a superstar sem ciki? Mert oké, hogy valaki sportcipőt hord, de azért ez egy kicsit más. Lassan egyébként is új cipőt kéne vennem, csak a pénztárcám nem nagyon engedi...
2013. márc. 21. 13:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy amíg egy ruha tiszta, nem lyukas, és méretben is nagyjából megfelelő az adott illetőn, addig olyan ruhában jár mindenki amilyenben akar. Persze vannak szituk, amikor kell az elegánsabb ruha, tehát alkalomhoz illően is kell nyilván öltözködni. Én pl magassarkút hordok, szinte mindig, mert 35 centivel magasabb a férjem, és hülyén érzem magam mellette törpillaként. (na mondjuk ez az 5 centi halottnak a csók, de engem megnyugtat) A magassarkúhoz meg nyilván a nőiesebb ruhák illenek.

Engem az sem zavar, ha valaki melegítőben hozza a gyerekét oviba, de attól a falra mászom, amikor nyúlott, igénytelen, agyonmosott otthoni melegítőben, kócos hajjal jönnek szembe velem anyukák, aztán én vagyok a büdös r.banc, mert normálisan nézek ki. Engem csak is az igénytelenség zavar, az, hogy ki milyen stílusban öltözködik, az nem.

Na jó, mondjuk az is gáz, ha valaki (nem csak anyukaként) nagyon kihívóan öltözködik. Nem a nőiesre gondolok, hanem amikor tényleg kinn van mindene. Az azért már gáz. Szerintem. :)

2013. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én pamut nadrágban, farmerben járok. Itthon általában pamut melegítőnadrág van rajtam, de van, hogy egy csinosabb pamutnadrág. Felsők közül a sportosat, vagy picit nőiesebbeket szeretem.

Ilyesmiket hordok:

[link]


37 éves vagyok, 3 gyermekem van.

2013. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

az adidas superstar nálam is bejátszik még! Mindkét változata fehér és a fekete is... ruhától függ mit veszek fel.

Én nem fogok azért csinisen öltözni, mert van egy gyermekem már.

Színes felsők, nőies darabok de sportos is egyben. A farmer nálam örök, most épp ilyen "emo" feelingü szűkített hordok, mert ez tetszik.

Hozzá ma pl egy pink színű pólót vettem fel (That don't impress me much felirattal :) ) egy fekete pulcsit és a kedvenc L.A. Gear színes fekete-pink cipőmet.

[link] (ugyanez csak fekete és pink színű csik van a szegélyén.)

28 éves vagyok :)

Én így öltözök, mert ez tetszik. Ha 20 éves lesz a lányom, akkor lehet már más fog tetszeni, de ha ez marad, akkorsem fogok csak azért másképp öltözni, mert már 50 éves vagyok. Ez van :)

2013. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most megnézegettem a belinkelt képeket... Szerintem egyikkel sincs gond. Teljesen rendben vannak, ez nem gyerekes öltözködés. Inkább az lenne gyerekes, ha Barbie-s vagy pónis ruhákban járna valaki. Ez csak egy sportosabb stílus, amit belinkeltetek. Nincs vele semmi gond. Amíg esküvőre nem ebben mentek, addig senki nem szólhat meg érte benneteket! :D :D
2013. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!