Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy csaladnak au-pair-re...

Ha egy csaladnak au-pair-re van szuksége, csak irodan, ugynokségen keresztul ajanlott/lehetséges "alkalmazni" egy aupairt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyelore ez csupan meg csak terv, otlet.Mind én, mind a parom eléggé orult munkabeosztassal bir, sokat is kell utazni ( foleg a férjemnek), igy nagyon sokszor korulményes - sot, néha kozel lehetetlen- megoldani a gyermekunk felugyeletét ( ovis).

Osztottunk-szoroztunk, és arra a megallapitasra jutottunk, hogy mindenféle szempontot figyelembe véve a legoptimalisabb megoldas nekunk egy jeune fille au pair lenne, aki velunk él. Kulfoldon élunk,és egy magyar fiatalt szeretnénk aupairnek.

Nos,tehat még csak az elhatarozas van meg, és oszintén , nem nagyon tudom merre induljunk neki..Kotelezo valamiféle irodat, kozvetito céget keresni, vagy esetleg megoldhato ugy, hogy én keresek sajat magamtol, akar hirdetés , vagy kozosségi oldalakon feltett infok utjan? Ez legalis egyaltalan? Természetesen ezt ugy kell érteni, hogy minden papirt,biztositast, kotelezo procedurakat nyilvan megcsinalnank, nem rabszolgat szeretnénk feketén :).

Ha vannak itt kulfoldon élo magyarok, akik alkalmaztak màr aupairt, megosztanatok velem , hogyan indultatok neki,és milyen tapasztalataitok vannak?


2013. ápr. 7. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

www.aupair-world.net, ide regisztráltok, teljesen megbízható, én ezen keresztül találtam magamnak családot 3 alkalommal is, először 1 évre, aztán 1,5 majd pedig 3 évre! :)


Minden rendben volt velük, szigorúan ellenőrzik és szűrik a rendszert az adminok.


De ha UK-ben éltek, írjatok privit, most éppen családot keresek! :))

2013. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az aupair.com oldal segítségével találtam anno családot, de a fent említetten is keresgéltem. :)

Szerintem nagyon jók, rengeteg lelkes fiatal van felregisztrálva, ott biztosan találtok valakit, aki megfelel nektek! Én nagyon örültem volna anno egy ilyen lehetőségnek, értem azt szívesen mentem volna külföldön élő magyar családhoz, sajnos nekem ez akkor nem jött össze. Gondolom sokan vannak ugyanígy ezzel. :)


Én annyit tudok tanácsolni, hogy a "szűrés" érdekében, aki szimpatikus, azzal beszélgessetek skype-on, akár többször is, ismerkedjetek, mutassátok meg neki a gyereketeket is, barátkozzatok össze. Aztán ha a végén több potenciális jelölt is van már, csak akkor döntsetek.

Tegyek fel olyan kérdéseket, hogy miért szeretne au pair lenni és az olyanokat kerüljétek, akik csak az utazás miatt. Szeresse a gyerekeket, legyenek ambíciói, stb, de ezt majd meglátjátok. :)

2013. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!