Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen rövid bemutatkozást írjak?

Milyen rövid bemutatkozást írjak?

Figyelt kérdés
Au pair oldalon a jelentkezési lapnál kérnek olyat hogy írj egy rövid bemutatást magadról. Ti mit javasoltok amit feltétlenül bele kell írnom. Ti mit írtatok, amikor jelentkeztetek? Már kb. megírtam , de azért kíváncsi lennék hogy ti milyen szöveget javasoltok? Magyar nyelven kell :) Előre is köszönöm.
2013. ápr. 8. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Alap: hol tanultam, milyen tanfolyamokon vettem részt, milyen nyelvtudásom van (milyen szinten állok vele), eddig hol foglalkoztam gyerekekkel, milyen munkákat tudok elvégezni(gyerekkel kapcsolatban). Leírnám hogy milyen a személyiségem (pl. nyugodt, béketűrő, határozott, stb.)
2013. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt kifelejtettem hogy valami olyasmit szeretnék írni hogy mindenkép meggyőző legyen a családnak:)

2013. ápr. 8. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél jobb referenciáid vannak és nyelvtudásod, annál inkább meggyőző leszel. Egyébként a türelmes és következetes hozzá állás is nagyon jó beugró tud lenni! Sok sikert!
2013. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!