Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébi ételes üveget csak a...

Bébi ételes üveget csak a szelektívbe lehet bedobni? Esetleg nem gyűjti valaki? Szívesen odaadnám. Komárom-Esztergom megye

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben bölcsi vagy ovi? Nálunk szokták gyűjteni a bölcsiben. (Tatabánya)
2013. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lekvárt főzni nem szoktál? Ilyen kicsiben is szoktam elrakni, és ajándékba adni. Úgy, hogy többfélét összeválogatok, szép címkét csinálok rá, kiskosárba összerakom, celofánba csomagolom.
2013. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha adsz valamit a kornyezetre, akkor legyszives szelektivbe vigyed. ennyit megtehetsz..
2013. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves első megírnád melyik bölcsiben, mert én sem tudok mit kezdeni a bébis üvegekkel :)
2013. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Meg is kérdezem majd az itteni ovit, de azért megírnád egyes válaszoló melyik az az ovi Tb-n?

3asnak meg annyit hogy még jó hogy úgy kezdtem a kérdést, hogy a szelektíven kívül hova lehet dobni az üvegeket....

2013. ápr. 12. 11:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah és 2es, köszi az ötletet :)
2013. ápr. 12. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A sérberki bölcsibe jár a lányom. Nem mindig gyűjtik, de sokszor kérdezik, van-e. Legutóbb Márton-napi mécses tartó lett belőlük. :)
2013. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!