Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos olyan szociális körülmé...

Sajnos olyan szociális körülmények közé kerültem 9 hónapos kislányommal, hogy már az anyaottonokon gondolkodom?! Esetleg egy ugyanilyen helyzetben való kismamával? Egy közös albérlet?

Figyelt kérdés
Akkor egy emailt ha küldene nekem reta10@citromail.hu!
2009. szept. 22. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A szüleidhez nem tudnál költözni a kicsivel?Jobb lenne nektek!:)))

2009. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szegény, sajnálom.

Menj a helyi önkormányzathoz, adhatnak támogatást, segélyt. Menj a családvédelmi szolgálathoz, ők is lehet tudnak segíteni.

Amúgy én biztos elmennék veled, ha olyan helyzetben lennék!

Tartsatok ki!-)

2009. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A sszüleim nem egyszer kidoptak már,de a legjobban attól félek elveszítem a kislányom!Elmennék dolgozni is de senki nem tud vigyázni rá!
2009. szept. 23. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Bölcsi?

Én is ajánlanám a védőnő, a családsegítő szolgálat segítségét, valaki biztos tud valami jó megoldást vagy legalábbis épkézláb ötletet.

Internetes fórumon nem fogsz megbízható albérlőtársat találni...

Vigyázz magadra! Remélem hamarosan lesz megoldás a problémáidra!

2009. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért dobtak ki a szüleid?Én sose tudnám kidobni a saját gyerekemet!Hát elég szivtelenek!Már bocsi,hogy ezt irom!

A babát meg nem vehetik el tőled,mert a tied és ha rendesen ellátod,akkor meg nincsen indok!Kérj segélyt az önkormányzattól!Egyedül neveled a kicsit?

2009. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hog ilyen helyzetbe kerültél.

Nekem több ismerősöm is volt, aki anyaotthonban élt - szociális szolgáltatónál dolgozom - és semmi baj nem volt.

Legalább tudot pénzt gyüjteni. Akinek nem volt munkahelye, segítettek neki keresni. Aztán mikor volt elég megtakarított pénze és jó munkahelye, akkor kiköltözött albérletbe.

2009. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!