Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek a kicsitek szereti a...

Nektek a kicsitek szereti a spenótot? És ti? Milyen főzelékeket szeret még a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 16:39
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Szerencsére igen:) Mindent megeszik.Sóskát is,brokkolit,cukkinit,padlizsánt.Mindent amit főzök.
2013. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,szereti.Délben nem nagyon akart enni,most evet meg 200gr spenótot,husival. (10 hónapos) A nagylányom 4,5 éves Ő a sóskát szereti
2013. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zabmester ***** válasza:

Imádja, az az egyik kedvenc étele :) Amúgy nekem is az volt gyerekkoromban, és most is nagyon szeretem.

Ezen kívül szereti még a borsófőzeléket, zöldbab főzeléket, krumplifőzeléket, és állítólag a kelkáposzta főzeléket is, de ezt nem tudom biztosra, az oviban azt mondták, hogy azt is megeszi, de én itthon még sosem csináltam.

2013. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szereti tèsztával a spenótot, zöldbab, tök főzeléket.
2013. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4,5 éves a lányom, a spenótot szereti nagyon (fokhagymásan), akárcsak én. A férjem sóska párti, a 3 éves fiam meg egyiket sem eszi meg.

A zöldborsó-, bab-, krumpli-, sárgaborsó-, lencse és finomfőzeléket mind szeretjük, a zöldbabot és a kelkáposztát csak mi lányok, az oviban/bölcsiben meg szokták enni a paradicsomos káposztát és a karfiolfőzeléket is, de ezeket itthon sosem főzök.

2013. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekem kiscsoportos, minap spenót volt az ebéd és azt mondta ízlett neki. Én soha nem főztem még ilyet, mivel nem szeretem. Borsófőzeléket, krumplifőzeléket, tarkabab- és zöldbabfőzeléket szoktam csinálni. Mindegyiket megeszi, bár feltét nélkül nem szívesen.
2013. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!