Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten Rafpol...

Hol lehet Budapesten Rafpol babakocsit kapni? Több cím is érdekel.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak Raf-polt ne! Bocsánat az offért.

Írd be google-ba, hogy raf-pol Budapest, biztos kiad egy csomót. De én tuti nem ilyen hulladék sz@rt vennék.

2013. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Újat szeretnél vagy használtat? Ha használtat akkor apród,jófogás,vatera stb. Amúgy mennyit szánnál rá? És melyik fajtája érdekel?

[link]

2013. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszadó! Miért van ilyen rossz véleményed erről a márkájú babakocsiról? Van saját tapasztalatod? Mi lenne az? Nagyon érdekel! Előre is köszönöm válaszod!


Kedves Második válaszadó! Köszönöm segítséged! Újat szeretnék vásárolni, egyenlőre még nem döntöttem el, hogy melyik fajtáját. Szeretném személyesen megnézni, kipróbálni mindegyiket. A webes vásárlásnak nálam még nem jött el az ideje én a hagyományos vásárlás híve vagyok (még).

2013. ápr. 12. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok! Nekem King van,és igaza van az elsőnek,nagyon rossz minőségű. Az anyaga foszlik szét,csavarokat szórunk el,közlekedni vele szörnyű mivel 16 kg csak a kocsi,sok helyre be sem férsz vele.Jót is mondjak,a nagy hóban tuti nem akadsz el vele,igazi terepjáró,de tömegközlekedni vele nem lehet. Liftbe panelban esélytelen pl hogy beférj,nagyon nagy pakolórésze van,de mint az egész anyag ez is elszakadt kis súlytól is.Amennyire tetszett mikor megvettem,most annyira szabadulnék tőle.
2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megint 2! Az lemaradt,hogy csak fél éve használom.
2013. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en sosem vennek fix kerekes babakocsit, mert nehez vele kozlekedni. Igaz anno mikor mi gyerkocok voltunk anyunak is hasonlo babakocsija volt regebb kivitelben, de baromi jo amikor a kereke fordul es nem kell emelgetni a babakocsit. Nekem a keprol elegge bulky-nak tunik. Evvel tomegkozlekedesre Budapesten nehezen fog menni, meg aluljarozni stb.... Masreszt ekkora babakocsit kb az elso 6-7 honapban hasznalsz, nekunk 3 kereku volt, az enm ennyire nagy meg konnyitett vazas csak 11 kilo, de mikor Mo-ra utaztunk vettunk Maclaren esernyos kocsit, akkor volt kislanyom 10 honapos, es baromira imadta, mert jobban kilatott belole, utana mar nem igazan szerette a nagy babakocsit, vasarlashoz mindig a kicsit hasznaltuk, pedig nekunk nagy kocsink van, de emgis konnyebb a kicsivel. Meg parkos setakhoz a nagyot vittuk a nagy kerekei miatt, de olyan masfel eves koratol a 3 kerekut nem is hasznaltuk.
2013. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekünk King van. Először a jó tulajdonságai:

-széles, kényelmesen elfér a baba.

-hóban, rossz járdán simán elmegy

És a rosszak:

-fél éves volt a kocsi, mikor eltört a lábtartót tartó váz összekötő elem a hegesztésnél

-kipotyogtak a csavarok

-csavarodik a váz, ezért mindig balra húz

-silány az anyag, a varrás mentén elengedi

-3 hónapos volt a kocsi, mikor a patent kiszakadt az anyagból

-nagyobb gyerekkel benne lépcsőzni szinte lehetetlen

Soha többet nem veszek raf-polt!

2013. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Megfontolandó.
2013. ápr. 12. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg bizony. :) Ha javasolhatnék egy kocsit, az a bergon q12. Mi olyat veszünk, ha lesz még babánk. (1. és 7. voltam.)
2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak azt ne Rafpolt ne ! A második séta után szét esett a lányom alatt ! Szörnyű , nehéz , sz@r !

Nekünk Graco Ultima Ts vettünk utána , babahordozóval együtt ! [link]

Én nagyon szerettem , tényleg nagyon könnyű , a kerekei nagyon szupik :)

2013. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!