Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvastátok, hogy egy magyar...

Olvastátok, hogy egy magyar házaspár 6 éves fiáról kiderült, hogy nem is a sajátjuk? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

De nem a kórházban cserélték el, mert az aznap születetteket is megvizsgálták és nekik egyezett a dns-ük a szüleikével.

A legmegdöbbentőbb számomra, hogy azóta a gyerek intézetben van! Képesek voltak beadni, miután 6 évig nevelték!

Ti mit tennétek?


2009. szept. 23. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szülök betegek,vagyis az anya a pszichiàtriànvan,az apa leépült,gondolom a kicsi emiatt van intézetbe,de ha nem emiatt,akkor nagyon sajnàlom!!!!!!!!!!!!!!!!¨

Hàt érdekes hogy lehet hogy nem a korhàzba cserélték ki a babàt?Akor hol?Hisz nekem a babàmat hiàba csak 5 perce làttam születése utàn,akkor is tudnàm 100 közzül hogy melyik az enyém.Vagy séta közben történt?Hihetetlen,és felfoghatatlan...

2009. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hol lehet ezután olvasni?

2009. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Itt elolvashatod a cikket:


[link]

2009. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!!!:)


Hát ez... iszonyat. De ettől függetlenül van olyan, hogy az apa is meg az anya is pl. barnahajú, a gyerekük meg tejföl szőke. Ez a hozott génállományon múlik. Ezért én nem végeztettem volna dns- visgálatot, de ez az én véleményem. A másik. hol cserélték el akkor? Játszótéren, boltba,séta közben? És nem vették észre, hogy egy tök másik kisbaba van a kocsiba , vagy mi a szösz? De ha így is van a dolog, nem kaptam volna Én (!)idegösszeomlást, hanem neveltem volna tovább+ feljelentést tettem volna, hogy nyomozzák ki, hol lehet a "valódi" gyerekem.Nem tudom, lányok, ne haragudjatok , de nekem ez a story sántít....

2009. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túl kevés az info.

Én is úgy gondolom, hogy neveltem volna tovább a gyereket, de az biztos fogalalkoztatna, hogy hogy cserélhették össze a gyerekemet és hol lehet a vérszerinti gyerekem. na azt már nem tudom, hogy az milyen érzést váltana ki belőlem, ha láthatnám azt a gyereket, akit megszültem, de sose volt az enyém.

2009. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, például ott lehet elolvasni. Én rákerestem, hátha írnak róla többet, de mindenhol csak ennyi az infó. remélem még foglalkoznak vele, mert érdekelne engem is, hogy ez hogy sikerülhetett és mi lesz a gyerekkel.

A kislányom én is megismertem volna 1000 közül is.

2009. szept. 23. 14:09
 7/12 A kérdező kommentje:

most olvastam a cikk egyik kommentjét:

"Aki hallotta a rádióban a beszélgetést, az tudja, hogy nem a szülők mondtak le a gyerekről, hanem valami "nagyon okos és civillizált" törvény betűire hivatkozva állambácsi vagy gyámügy stb. tette intézetbe a gyereket.

A cikk nagyon pontatlan és hiányos információkat közöl. Szinte készakarva félrevezet. "

így még kíváncsibb vagyok a részletekre.

2009. szept. 23. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy filmet a sprektumon,ahol kiderült hogy vannak olyan gyerekek akiknek teljesen más a DNS-ük mint a szülőké,rokonoké.Pedig bizonyították,hogy az anyja szülte a gyerkőcöt és a DNS szerint nem.Sajnos nem emlékszem,hogy hogy hívják ezeket az embereket,de állítólag többen vannak akik így élnek.Ráadásul nem is mindig derül rá fény!Ki tudja,hogy mi az igazság!

Mondjuk én biztos nem adtam volna be önmagamtól intézetbe!

2009. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiről az előtem szóló írt, az a kimerizmus. Így magyarosan írom. A lényege valóban az, hogy, az anya, aki a kiméra, dns-e köszönő viszonyban sincs a gyermekeiével. Angliában egy ilyen nőnek el akarták venni a gyerekeit, mert bűncselekményre gyanakodtak. Az orvosa, a bába, mindenki tanúskodott, hogy ő szülte a gyerekeket, de nem hittek neki, mert a dns-vizsgálatok mást igazoltak. Az volt a szerencséje, hogy a harmadik babáját várta és így a szülésnél jelen volt egy igazságügyi megfigyelő, aki tanúsította, hogy ő szülte a gyereket, akitől rögtön mintát is vett, és az sem mutatott egyezést. Az elmélet szerint ez úgy történhet, hogy, az anyméhben két zigóta kezd fejlődni, de összekeverednek és egy embrió alakul ki, Így bizonyos szervek más dns-sel rendelkeznek. Az anya nyálából vett dns nem volt azonos a petefészkében termelődő petesejtek dnsével. Kicsit bő lére eresztem, bocsi.

Amúgy miért gondolták, hogy csak aznap született gyerkekket cserélhették össze, hiszen legtöbben 3-4 napot is a korházban tartózkodunk. De ez az összecserélés nekem sem jön be mint lehetőseég, mert két olyan anya kellene, aki nem ismeri fel az újszülöttjét és ez tényleg valószínűtlen.

Amikor az első babám született, fürdetés után mentem érte, és a csecsemős azt mondta, hogy nincs ott. Azt se tudtam, hirtelen mit csináljak, majdnem elájultam. Ő mondta, hogy megnézi mégegyszer, de nincs ott. Én áltam bambán és az egyik gyereket bámultam. Háton feküdtek én csak a fejük búbját láttam. Azt mondta a nő, menjek be és nézzem meg én is. Ahhoz a babához mentem, akit bámultam és Ő volt az pici 1 napos babám. Azt máig sem tudom, hogy hogyan nem találta a nővér, mert rajta volt a karszalag és a biléta is a szobaszámunkal.

A gyereket gondolom azért vették el, mert felmerült a gyanú, hogy esetleg ellopták.

Az biztos, hogy én sem kértem volna 6 év után dns-vizsgálatot csak azért, mert nem olyan a haja, szeme színe, mint az enyém. Ez is sántít.

2009. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, nekem is egyből ez jutott eszembe. Valóban van olyan, hogy nem egyezik a gyerek dns-e a szülőkével,pedig a sajátjuk. Ez egy génbetegség, valamilyen szindróma, de nem emlékszem a nevére, de a világon alig pár emberről tudták ezt bebizonyítani.


Szegény szülők. Borzasztó lehet. Remélem kiderül az igazság. Az is lehet, hogy nem egy aznap született babaával cserélték el a gyereküket. Visszagondolva, hogy ahol én szültem, mi volt a csecsemősosztályon. Kb 30-40 baba volt egy olyan szerkezeten, ami az emeleteságyhoz hasonlított. Ott feküdtek egymás mellett, mégcsak nem is elkülönítve. Volt ott már egyhetes kicsi, meg újszülött, meg 2-3 naposak.


Hát

2009. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!