Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem mindegy, hogy...

Miért nem mindegy, hogy milyen minta van az eldobható pelenkán?

Figyelt kérdés
a gyerek úgyse látja, anyukának nem mindegy, hogy sima fehér, vagy vannak rajta szivecskék is...
2013. ápr. 18. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen. Sajnos én sem tudom a választ. Kiváncsi lennék rá.
2013. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk fontos. A kisfiam (5 éves) szerencsére sokat segédkezik a féléves kishúga körül. Az egyik minta tetszik neki, így ő csak azt adja a kezembe, kiválogatja, ha többféle van. A ruháknál ugyanez van, a tesónak mindig szépnek kell lenni. :-)
2013. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az embereknek többnyire jobban tetszenek a mintás dolgok. Babák figyelmét el lehet vele terelni, hogy ne ficánkoljon. Kezébe adod, nézegeti stb.

Amúgy nem csak kisbabákat szoktak pelenkázni. Egy 2 évesnek meg már számíthat. Könnyebb pelenkázni, ha egy póni virít a peluson. Egy sima fehérrel meg kergetheted perceken keresztül, és ha elkapod még hadakozik is.

2013. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az enyémeket sosem érdekelte. De felnőttnek is a mintás tetszik, jobb kézbe venni. Meg így drágábban tudják adni, ugye...
2013. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont tegnap gondolkodtam rajta hazafele a HÉV-en, hogy miért vannak minták a pelenkákon. :D
2013. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem azért mert nagy a túlkínálat pelusból és a gyártók versengése is, jobban el lehet adni egy dórásat...
2013. ápr. 18. 09:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a babaruhákra sem kéne semmi minta, díszítés, mert a babáknak aztán tök mindegy, hogy milyen göncökben vannak, csak kényelmes legyen.

Csak a felnőtteknek "kell" a minta.

2013. ápr. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a pelust szerinted nézegeti/látja egy kisbaba?
2013. ápr. 20. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem is a gyártók versengése miatt. Pedig én ha választhatnék, nem is fehéret vennék, hanem olyat, amin minél kevesebb a festék, és a fehérítő vegyszer, mindegy milyen színű lenne.


Egyébként esetleg nyáron lehet jelentősége, ha csak egy szál pelusban van a gyerek, vagy olyan kisruhában, amiből kilóg a pelenka.

2013. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a ruháját nézegeti egy kisbaba? :)
2013. ápr. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!