Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy történhet meg ilyesmi...

Hogy történhet meg ilyesmi manapság?

Figyelt kérdés

[link]


Mi az, hogy nem engedi be a védőnőt, stb.? Ha én védőnő lennék, és nem jelenne meg a státuszokon, meg nem fogadnának, akkor hívnám rájuk a gyerekvédelmet!!! Szerintem ez a védőnő felelőssége is volt. Vagyis felelőtlensége. Kötelessége odafigyelni a hozzá tartozó kisgyerekekre!!! Ő meg csak simán feladta, hogy nem engedik be????!!!


2013. ápr. 18. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
falumbeli az eset sajnos.....attol mert kögazdakok mindent megtehetnek de azt kétlem hogy a védönöt nem engedték be mert csak egyzser csinálták volna meg akkor a gyámügyesek is megjelentek volna , nem mondom hogy lehet a pénz nagy szerepet játszott. de nagyon remélem egy életre a börtönbe lesznek és ott a benti rabtásak nem fognak bánni vele kesztyüs kézzel
2013. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a furcsa, hogy pont 15 meg 18 hónaposan vannak kötelező oltások.

Ha én esetleg el is felejteném, a védőnő 2 héten belül rám telefonálna, és addig nem hagyna békén, amíg nem kérek időpontot a gyerekorvostól.

Az a kicsi nem 2 hét alatt fogyott le 5 kg-ra, 1 éves korig a státuszokon sem jelentek meg?


Ettől függetlenül a szívem szakad meg, ha ilyesmit látok, szegény kisfiúnak hosszú és gyötrelmes haláltusája lehetett.

Nyugodjon békében!

2013. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már volt erről ma kérdés, és nem a védőnőt kéne szidni mert le lehet mondani írásban róla hivatalosan, ha ez megtörténik, onnantól a védőnő nem mehet oda "zaklatni" a családot, nem rendőr vagy ilyesmi . Ha lemondott a család róla, onnantól nem tud mit tenni. Írták itt más kérdésnél is anyukák hogy ők is lemondták és nem jár a nyakukra a gyerekvédelem.
2013. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egy eldugott tanyán történt volna, talán jobban "megértené" az ember:(

De itt nem erről van szó. Nem tudom elképzelni, hogy normálisak a szülők...

2013. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik riportban a polgármester nyilatkozott, hogy lemondott a védönö szolgálatról és az orvosi szolgálatról is. Ilyet lehet, de akkor is a gyámügynek ott kellett volna lennie, mert ez az orvos és védödönek le kell jelentenie, és akkor a gyámügynek kell ránéznie.
2013. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szsuzs ***** válasza:
milyen hülye szülők vannak! szegény kisgyerek! :((((
2013. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Életfogytiglani fényevésre ítélném őket, állítólag 4 felnőtt élt a házban még a gyermeken kívül...
2013. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam a riportból, hogy lemondott a védőnői szolgálatról ez a család.
2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha...értem. De hihetetlen, hogy nincs ilyenkor is valami ellenőrzés...és a védőoltások?
2013. ápr. 18. 14:21
 10/10 zabmester ***** válasza:
Az ilyenekből kinézem, hogy tojnak a védőoltásokra. Mondjuk ez nem egyedi eset. Neten is több olyan honlapot láttam már, ahol a hiper-szuper "tudatos" anyukák és apukák bíztatják egymást a védőoltások mellőzésére. Sok esetben nem tudnak velük mit csinálni.
2013. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!