Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik a Rozanna név? Adnád...

Tetszik a Rozanna név? Adnád a kislányodnak? Ill. milyen második név illene mellé?

Figyelt kérdés

#Rozanna
2013. ápr. 23. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Második névnek: Anna :-)


Viccen kívül: nem tetszik,mert durván benne van az Anna név. Második név lehetetlen mellé,mert úgy olyan,mintha 3 keresztneve lenne.

2013. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik! A második nêv túl sok lenne, túl hosszú lenne!
2013. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább második névnek adnám valami rövid utan, pl Liza Rozanna nem hangzik rosszul. Vagy Lilla Rozanna. De szerintem önmagában is elég, hiszen nem egy rövid nev. Nem adnám a gyerekemnek, de szépnek tartom.
2013. ápr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszik és nem adnám. Második nevet nem adnék mellé, mert ez is egy hosszabb, összetett név.
2013. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz név. Szerintem pl Léda lehetne egy másodiknak mellé. Esetleg Éva, Júlia, Jázmin, Matild, Sára, Márta, Dóra, Dalma, Hilda, Édua, Nikoletta, Kitti, Kiara
2017. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!