Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok anyáknapja az nagymamá...

Nálatok anyáknapja az nagymamák napja is? Esteleg keresztanyák napja is?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk anyák, nagymamák és dédik vannak köszöntve.
2013. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyut, nagyit köszöntöm ilyenkor.
2013. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk nincs dédi, de ha lenne, biztos köszöntenénk őt is.
2013. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A gyerekeim engem köszöntenek, én meg az anyukámat.

Nálam az Anyák napja az anyák napja és nem nagymamák napja.


Nálunk így volt szokás gyerekkorom óta, valahogy ez rögzült.

2013. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor mindenki meg van köszöntve. Nagymamák, és a dédmamák is (szerencsére még van kettő), valamint a keresztanya is. Ez a mi családunkban nem volt szokás, a férjemében viszont igen. Mi is átvettük. Nem nagy fáradtság még egy, vagyis két valamit elkészíteni ha már úgyis alkotunk és a keresztanyák nagyon örülnek.
2013. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mindig köszöntöttük a nagymamákat, amióta csak az eszemet tudom, hozzájuk is mentünk anyák napján.


Néhány éve már sajnos csak a temetőbe mehetünk, de hagyományosan az anyák napi ünnepély után mindig kimegyünk a dédik sírjához is.


A férjem nagymamái még élnek, mindkettő közel 90 éves, hozzájuk is megyünk vasárnap.

2013. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyinap is. Akik nem elnek, azokat a temetoben latogatjuk, mar elore kitisztitjuk a sirokat es friss viragot viszunk.
2013. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk csak anyák napja. Nekem mondjuk nincs nagymamám, de a kisfiam is csak engem köszönt. Én meg anyukámat.
2013. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi ebben olyan nagy vita téma már. Mi a baj, abban hogy esetleg a nagyiknak is boldog anyák napját kíván a gyerek. Ennyire már ne legyünk önzőek, és baromira nevetséges.
2013. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyáknapja az minden anyának a napja,tehát a nagymamáé is,illetve s szomszéd nénié is akinek van gyermeke.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!