Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket kell beszereznem a...

Miket kell beszereznem a babámnak (pl. :légzésfigyelő, babaőr, más egyéb holmi. ) amire megszületik? Mik a fontos, és nem olyan hasznos dolgok?

Figyelt kérdés
Még csak 17hkm vagyok.
2013. máj. 3. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a MAM-os cumisüvegmosót, mert nem karcolja a cumisüveget.

Mosószódával (kis mennyiségű mosószer mellé) nagyon szépen ki lehet mosni a pelenkákat, babaruhát.

Igazából ilyen lista millió van a neten, és az is, ami nem olyan fontos, én ezt használtam:

[link]

2013. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Ez nehéz kérdés... :)

Nekem kölcsönadtak sima és elektromos mellszívót, soha nem gondoltam, hogy az kellhet, és igen nagy szükségem lett rá...


Elektromos sterilizáló, én örültem, hogy csak bepakolom, és nem kell kifőznöm a cumikat, üvegeket.


Mérleg: sok esetben haszontalan, és a legtöbbször csak az Anyuka stresszel miatta. Nálunk jól jött, mert nem volt elegendő tejem. Így fontos volt látni, hogy mennyit evett, és mennyit adjunk még pluszban neki.


Itt egy oldal, nézd át mire lehet szükséged, és a szerint már könnyebb lesz dönteni.

2013. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a hasznos, haszontalan!

Nekem ami hasznos volt:

Szoptatós párna

Hinta

Légzésfigyelő

Mérleg

Elektromos mellszívó( kézi semmit sem ért )

Napi 2 váltás ruha, minimum 15 rugi, 15body

Mindenki azt mondta elég pár darab, hamar kinövi. Hát 3 hónapot hordta a 0-3 hó meretet, napi 4 akik kifolyt annyira hígat kakilt, minden szopi után bukott, nem vicc, napi 6-7 alkalommal kellett öltöztetnem, minden este mostam a ruháit, de másnapra nem mindig szàradt meg, ezért volt hogy másnap nem volt mit ráadni, azték picit nem tudtam kire hagyni, hogy menjek ezt azt megvenni!!?

Cumisüveg

Mikrós sterilizó, a Fazékban való kifőztstől ronda karcos fakó lett az cumisüveg

Cumi

Melltartó betét

Szoptatós melltartó

Zenélő körforgó a kiságyra, de csak ami elemes

2013. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:

[link]


Az oldal lemaradt, bocsi.

Hasonló ilyen összesítést találsz az ingyenes Brendon nagy katalógusban is.

2013. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a légzésfigyelő hasznos dolog, bébiőr csak akkor, ha nagy a ház, és esetleg nem hallanád meg egy távolabbi helyiségből.

Mikrós sterilizálóm nem volt az első babámnál, de most lehet, hogy veszek, mert ha sima vízzel főztem ki az üvegeket, olyan volt, mintha beszórtam volna liszttel, plusz karcos, homályos lett. Ezért áttértem a desztillált vízre, na az meg ugye nem 2 Ft.

Tetra pelenka, soksoksok! :)

Cumisüveg melegítő, imádtam, hogy van, csak beleraktam az üveget, mire tisztába tettem a babámat, már meleg is volt.

A szoptatós párnát egyáltalán nem használtam, nekem nem jött be.

2013. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:

Mielőtt a mikrós sterilizálót megvennétek, azért hallgassátok meg mennyire hangos a mikrótok. Nálam volt hogy éjjel is használtam, akkor meg jobb ha csendesebb. Ezenkívül, mivel a mikróban ételt melegítesz, előtte ügyelni kell, hogy a szagok teljesen távoztak-e belőle!


Csak egy meglátás!

2013. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Kórházba első napokra Tena Comfort mini super pelenka Neked, és nem Tena Lady, és ehhez kapható hálós nadrágféle, amit egy darabot 10-szer ki tudsz mosni, ha balesetes lenne, aztán pedig Tena Lady betét a 3. naptól.


Most nézem, hogy babakelengye, de hasznosnak gondoltam leírni.

2013. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!