Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes már a kórházba bevinni...

Érdemes már a kórházba bevinni a cumit? És ugye először ki kell forrázni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha velem lehetett volna a baba vittem volna.És igen ki kell főzni.
2013. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Velem lesz a baba.
2013. máj. 7. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor vinnék be mindenképpen.:)
2013. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk nagyon nem szeretik ha az anyuka cumit ad a babának.
2013. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Engem tuti nem érdekelne,hogy szereti-e!Mikor frissek nagyon sokat sírnak...
2013. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha sír tedd mellre, legalább több tejed lesz.


Ahol én szültem nem is engedték volna a cumit, bababarát kórház volt, de senkinek eszébe sem jutott már újszülöttként cumival tömni a száját.

A lányomnak soha életében nem is kellett.

2013. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk sem engedték/nem nézték jó szemmel. és a kórházi napokon szinte csak az evés idejére volt ébren. ilyenkor pihenik ki a szülést,rengeteget alszanak! Vinni vittem én is,de nem használtuk.
2013. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is vinnék be azért. Nemigen foglal nagy helyet, aztán kitudja, tényleg szükség lesz-e rá.
2013. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vittem, bár nem használtuk. Én is "bababarát" kórházban szültem, de ez ott kb annyiból állt, hogy ferdén néztek rám, mert nem sikerült a szoptatás, de segíteni nem igazán tudtak. Azt persze mondták, hogy nehogy cumit adjak neki.

A kisfiam az első pár napban nagyon nyugis volt, nem nagyon sírt, így akkor nem kellett a cumi, de ha nem így lett volna, én nem kínoztam volna, hanem odaadtam volna neki a cumit (az az opció nálunk nem működött, hogy mellre teszem, ha sír, mert nem tudott szopizni, "rácuppanni" sem tudott).

És igen, ki kell főzni (vagy más módon sterilizálni).

2013. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vihetsz, de ha azt akarod, hogy hamar beinduljon a tejed és ügyesen szopizzon a babád, akkor nem érdemes!

Én nem vittem cumit, de amikor itthon beállt rendesen a tejtermelés, adtam neki.

2013. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!