Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vanessza, Zsuzsa, Lilla,...

Vanessza, Zsuzsa, Lilla, Melinda, Regina, Didra, Lupita Melissza vagy Márikrúz nevek a szebbek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Zsuzsa és Márikrúz? Elég széleskörű ízlésed van! :D

Szerintem ami adható-kategória az a Zsuzsa, Lilla, Melinda és Regina. Ezek közül talán a Lilla és a Regina tetszik.

2013. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ami tetszik az a Regina, Melinda.

Ami jó, de annyira nem tetszik a Lilla.

Ami szintén elmegy az a Zsuzsa, barátnőm is az, de ő utálja.

A Vanessa és a Melissa külföldi névként tetszik, magyar embernek nem való főleg sz betűvel gáz, max cigánynak.

A Lupita maximum ha latinamerikai ősök vannak, a Márikrúz így leírva borzasztó. A Didra pedig nem valami ismert, talán a didire és vidrára asszociálnának róla az óvodában.

2013. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Cigány vagy mi?
2013. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Márikrúz adható? Mert akkor elgondolkodok én is rajta !!!
2013. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

3!

Ott a pont! ;)

2013. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Vanessza tetszik, bár itt mindenki azzal jön, hogy cigány név, én ismerek pár Vanesszát és egyik sem roma. Tetszik még a Lilla is. Didra? :D Márikrúz? :D Ezek viszont viccnek is rosszak!!!
2013. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A Vanessza roma név? Én is Vanessza vagyok és meg se fordult a fejemben, hogy a Vanessza romás név lenne....

(tudom régi kérdés)

2014. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!