Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirallal kapcsolatos minden...

Spirallal kapcsolatos minden jellegu tapasztalatra kivancsi vagyok! Vérzés? Görcsök? Fájdalom? Benövés? Àtfurodás? Terhesdég?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 08:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nekem két szobatarsam is volt, amikor szültem, aki spirál mellett lett terhes.
2013. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Másfél éve van Mirena spirálom.

Még egy szűk évet kell várnom, hogy visszahozza az árát, akkor szerintem levetetem. Az oka, hogy össze-vissza vannak vérzéseim. Nem sok, ilyen pecsételő, de marha rossz, hogy sosem tudhatom, másnap mire kelek fel.

2013. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nekem most tettek fel 3hete Helene spiralt.ugye mensi kozbe tette fel akkor vereztem az elmult es 4nap mulva elkeztdem barnazni majd verezni es azota is verzek. Egy hete folyamatosan. A doki szerint normalis, deven unom mar. Jele sincs h el akarna allni.

Terhessegrol is sokat hallottam hogy besikerult vele...

2013. máj. 11. 10:11
 4/29 A kérdező kommentje:
Vagyis bocs, mensit beleszamolva negy nap kivetelevel ket hete verzek
2013. máj. 11. 10:12
 5/29 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sajnos nem valt be. Tavaly novemberben raktak fel, es januarig hol vereztem hol barnaztam. Nagyon rossz volt, hogy szinte alig volt par "tiszta" napom. Vegul januar vegen nagyon begyulladt a bal petefeszkem, es le kellett venni. Nagyon orulok hogy levettek. Azota a mensim vissza allt a regibe, nincs allando barnazas, verezgetes.
2013. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónapig barnáztam, vérezettem tőle felváltva. aztán helyrejött minden.

Viszont 2 és fél évig használtam, most ez+ megszakítás mellett ismét teherbe estem (pont ma teszteltem)

2013. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Huuhh.. hat kedved utolso... nem is tudom...gratulalhatok e vagy nem?
2013. máj. 11. 20:39
 8/29 A kérdező kommentje:
Kedved=kedves
2013. máj. 11. 20:40
 9/29 anonim ***** válasza:
Hú,pedig én is akartam feltetetni spirált,de nem gondoltam,hogy ennyi baj van vele.Nekünk ikreink már 3 évesek,és még mindig gumival védekezünk,de már valami más megoldás kéne.A spiráltól eddig is tartottam egy kicsit...hát most még jobban.Ja és bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2013. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratuláót megköszönöm :) Ugyan csak 3 gyereket szerettünk volna, akik megvannak, és pont kezdtem dolgozni megint, de így alakult, elfér, belefér örülünk
2013. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!