Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Ágnes és a Lenke névről...

Tica0121 kérdése:

Az Ágnes és a Lenke névről mit gondoltok? Sok gyereknek adják ezeket a neveket manapság? Ilyen nevű ismerősötök milyen jellem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ágnest nem ismerek, úgyhogy számomra az teljesen semleges név. Lenkéről pedig Lenke néni jut az eszembe a Szomszédokból :) Szerintem nagyon kedves név, kislánynak is aranyos, és felnőttként sem rossz. Talán kicsit régies, de nekem tetszik.
2013. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinrem a jellem nem név kérdése sokkal inkább azon múlik mikor született, mi a horoszkója. Én egyébként Ágnes vagyok. Én egy nagyon megfontolt két lábbal a földön álló realista ember vagyok őrült nagy empatikus készséggel, igazi tyúkanyó típus , fintos az állandóság, a biztonság, anyagi és érzelmi téren is stb.... Tipikus bika. Viszont ismerek olyan Ágnest aki olyan szinten az elelntétem hogy nem is külömbözhetne jobban. Épp ezért modnom hogy a névnek semmi köze ahhoz hogy milyen lesz az ember. Sok múlik a nevelésen, meg hogy mit hoz a szülőktől, családtól.
2013. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ágnest ismerek, idén eddig 1 kislány született a városban ilyen névvel. A Lenkét se nagyon adják most, egyébként Lenke nevű barátnőm van, utálja a nevét, mert mikor kicsi volt, sokat becézték Lenkinek, Lenkicének amitől a falat kaparja. Így kérésére Leninek szólítjuk. :)
2013. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Jó hogy nem Leninnek :D
2013. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ágnes név nekem tetszik, Lenke viszont nem .....szerintem ritka név mindkettő manapság
2013. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban mindkettő ritka névnek számít. Ágnest ismerek többet is..

A Lenke olyan mamás név, nehezen tudom elképzelni egy kislánynak.

2013. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. De inkább Ágnes. Az Ágnest nem adják nagyon, de a Lenke kezd népszerű lenni.
2013. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!