Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a férje hajlandó elmenni a szülői értekezletre?

Figyelt kérdés
Néha jól jönne, ha ő menne el, mert nagyon nem érek rá, de nem hajlandó. Azt mondja, az női dolog!

2013. máj. 16. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez alap volt, ő ki is jelentette, hogy a sulis szülői az övé:)
2013. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mi még nem tartunk itt, de ha én nem érek rá, akkor neki kell menni.. ez szerintem egyértelmű! benne van a nevében: szülői értekezlet! nem anyáknapi műsor.. ez nem női dolog!
2013. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.


Táppénzre is ment, ha úgy alakult.


Nem női dolog. Ha olyan dolgod van amit ő is el tud végezni a szülői helyett, akkor azt csinálja meg legalább.

2013. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem egyértelműen szívesen menne vagyis nem tartja női dolognak egyáltalán csak sose ér rá. Én is szeretem ha ő megy vagy ő IS jön vagy részt vesz ilyesmiben, mert ő is képben van a gyerekekkel kapcsolatban.

Mondjuk az a másik hogy volt már ilyen hogy ő ment de hajlamos egy részét elfelejteni amit mondtak vagy ami van, nem is mindig írja fel:)) szóval végeredményben jobb ha én megyek de ő se zárkózik el tőle, megy/menne szívesen.

2013. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sem hallottam még. Nem vagyok mai csirke, az apám elég konzervatív, de ha ő ért rá akkor ő ment. Ez ilyen egyszerű. Nálunk ugyanez a helyzet. Aki ráér elmegy. Ugyanúgy, elhozni is mikor ki szokta.
2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmenne. Bármikor, bárhová (világ végére is) elmegy, ha a gyerek érdekei azt kívánják. Már pelenkázni is szerette, és mindent szívesen csinál, ami a gyerekkel kapcsolatos (szerencsére sokat segít).
2013. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs ebből probléma, bár tény, hogy én többször voltam, de ha ő ér rá, akkor ő megy, sőt, sulikezdéskor mindketten mentünk. Hiszen ő is kíváncsi az óvónőkre/tanítókra, akikkel a gyereke a napjai nagy részét tölti.


Nemrég egy (pasi) barátom fejtegette, hogy mennyire utálja az olyan, patriarchális társadalmakat, amilyen a magyar is. Azt mondta, azzal, hogy „elnyomják” a nőket, rengeteg érdekes, izgalmas dologtól fosztják meg magukat a férfiak. Hát igen, nyilván egy szülői értekezlet nem a világ legnagyobb bulija, de én örülök, hogy a férjem nem húzza ki magát e programok alól – márcsak azért is, mert lehet, hogy a pedagógusokat elbájolja egy kedves apuka, míg anyukákkal „Dunát lehet rekeszteni”. :)

2013. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fogom megérteni az olyan férfiakat,akik valamire kijelentik,h. az női munka, női dolog. világosítsd fel a kedves férjed,h. ennek nem anyai értekezlet a neve, hanem SZÜLŐI! hozzá tartozik a gyerekneveléshez. vagy oké, ne menjen,de akkor ami dolgod lenne otthon,amit halasztani kell a szülői miatt, azt csinálja meg ő.
2013. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi a gyerekünk, de nem tudom elképzelni, hogy a férjem ne menne el szülői értekezletre, ha éppen ő ér rá jobban. Apum is volt. Sajnáltam szegény szüleimet, mert egyik ofőm sem volt könnyű eset, imádtak hosszan lényegtelen dolgokról szónokolni. Jah meg apum az olasz tanáromnak csak a gúnynevét ismerte és fogadó órán majdnem azon a néven kereste :)
2013. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket megcsinálni nem női dolog volt?

Remélem kisfiatok van, mert akkor megmondhatnád neki, hogy majd amikor az öregek otthonában esetleg meglátogatja a gyereke és kér tőle egy pohár vizet, akkor majd a gyerek azt mondja neki, hogy az női dolog....

2013. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!