Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok ilyen esetben...

Ti adnátok ilyen esetben pénzt fogadott dokinak?

Figyelt kérdés
éjjel fél 3kor értem be a kórházba, az ügyeletes és a nővér is azt mondta hogy az orvosom vidéken van, így nem is hívtam, főleg mivel éjszaka volt. amúgy is úgy beszéltem meg vele hogy majd a szülésznőm értesíti ha esemény van.. 5órakor már meg is szültem. aztán másnap felhívtam a dokit, kiderült hogy otthon volt. félreértés volt az egész, elég kellemetlen. 6 hét múlva megyek hozzá kontrollra. adjak neki azért vmit? végülis végig kísérte a terhességemet.
2013. máj. 16. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is annyit,mint amennyit valójában szerettél volna...de adj neki,fôleg ha rendes volt veled a vizsgálatokon.
2013. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a vizsgálatokkor adtál neki pénzt, akkor most is csak a vizsgálati díjat adnám neki, nem adnék +ban, mivel akkor azért akit elvégzett meg fizettem!

Az ügyeletes orvosnak, szülésznőnek adnék, aki megdolgozott érte.

2013. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Legfeljebb egy bort, amiért végigkísérte a terhességet. Azon felül pénzt nem.

Azért fogadtad és azért fizettél volna, hogy ő segíti a szülésedet. Ott volt? Nem. Tehát nincs miért fizetni.

2013. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!