Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy gond ha a hálószobában 2...

Nagy gond ha a hálószobában 2 számítógép van?

Figyelt kérdés

Azért ide tettem fel a kérdést, mert gyerekszületés miatt akarjuk átrendezni a lakást, és úgy nem szeretném hogy a baba legyen egy számítógéppel egy szobába, a másik számítógép meg a hálóban maradna. (most úgy van hogy egy a leendő babaszobában, egy pedig a hálóban). Szóval, mi a véleményetek hogy hálószobában két számítógép legyen? mennyire káros ez?

máshogy nem nagyon tudnánk megoldani, kb jövő év elején lesz módunk egy laptopot vásárolni, de addig...??


2009. okt. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kihúzod a konnektrorból, akkor akár tíz is lehet!
2009. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Én egy szobában alszom jó pár éve egy tévével, egy laptoppal, egy számítógéppel, egy xbox-szal, semmi bajom... (bár én nem hiszek ezekben az elektronika okozta bajokban)
2009. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk csak 1 szoba van, következésképp ott van a tv, számítógép, dvd..., ja és a baba is...
2009. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!