Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A betadine oldat, ha nincs...

A betadine oldat, ha nincs sebe, csak belenyúltam akkor is veszélyes kismamáknál?

Figyelt kérdés

Szóval kiömlött, és a kezem csupa betadineos lett...és a lakásban ks terjengett a szag.

Ugye ez nem káros rám és a babára nézve?

23hkm


2013. máj. 27. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A betadine fertőtlenítő szer. Jódot tartalmaz. Miért okozna ez bármi problémát? Nem értem.
2013. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

könyörgöm a gyerek köldökét is azzal kell majd ápolnod h lenne már veszélyes egy fertőtlenítő szer ??

pláne külsőleg ......

gondolom nem nyalogattad le a kezedről hanem megmostad rendesen .....


lassan már nem olvasom a rovatott mert a kismamák lassan élni sem mernek a "félelemtől"

2013. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Néztem a termékleírást és az állt benne.

De nem hinném, hiszen nincsen nyílt sebem:/

De azért simán aggódok minden miatt...:(

2013. máj. 27. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy káros. Régen helyileg is azzal fertőtlenitették a hüvelyt műtéteknél, szüléseknél. Nem tudom ma is igy van-e még vagy mással csinálják, de régen igy volt az tuti.
2013. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A betadine-t sebbe is szabad juttatni, sebellátásnál is ezért használják olyan sok helyen (még mentőben is). Sebbe is folyhat. Nem lesz semmi bajotok.
2013. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

De, annyira vártam a babát, hogy tényleg mindentől óvom magam...ezt azok tudják, akik voltak ilyen helyzetben!

Mindenkinek köszönöm!!

2013. máj. 27. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Na aggódj, semmi bajod nem lesz tőle.:-)
2013. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma már mindent bele írnak


minap gyerekem gyógyszeren olvastam h gyereknek nem adható....


amire nem vizsgáltak be egy szert arra ráírják h nem adható

2013. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kerria ***** válasza:

Ne aggódj, sajnos rá kell írniuk ezeket a dolgokat a tájékoztatóra, mert "nem tesztelik kismamákon".


Viszont helyileg hat, nem lesz belőle se neked, sem a babádnak baja :)


Boldog babavárást!

2013. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 4 éve várom a csodát sajnos még hiába de az évek alatt sok sorstársat ismertem meg akik szintén éveket vártak rá. A legtöbbjük azért mégsem aggódta/aggódja túl a dolgokat, csak úgy egészséges szinten. Persze vannak akik eleve ilyenek minden téren hogy túl aggódnak mindent. Csak neked lesz könnyebb ha Te sem teszed, tudatosan lehet azért ezen változtatni. Nyugi minden rendben lesz vele. Gondolj arra hogy hányan vannak akik tényleg csinálnak durva dolgokat mégsem lesz gond. Igy ha Te minden tőled telhetőt megtettél biztos minden rendben lesz veletek. Boldog babavárást, élvezd ki:)
2013. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!