Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ha G re...

Mennyire zavaró ha G re végződő vezetéknévhez K val kezdődő utónevet adunk?

Figyelt kérdés

Végre hónapok után sikerült találnunk a férjemmel 2 nevet ami mindkettőnknek tetszik, nem kötődik hozzá rossz élmény, nem kötünk hozzá más gyereket, nincs a rokonságban,nem túl gyakori de nem is ritka. Mindent végigvettünk és egy maradt lánynévből (fiúnevünk persze elejétől volt, dehát persze kislányunk lesz nehogy egyszerű legyen:)).

Tehát nem akarom pontosan kiírni de úgy mint pl. Balog Kinga.



2013. jún. 3. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semennyire sem zavaró
2013. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé.. Nehéz kimondani.
2013. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen anyósom is ezzel jön hogy milyen béna hogy így összeolvad, de mondjuk ki tudom mondani külön is igaz jól el kell különíteni. De hát ha nem tetszik más, nagy kiszúrás lenne? Azért ez mégse az mintha mondjuk Vég Béla lenne vagy ilyesmi...:))
2013. jún. 3. 08:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk hozzátartozik hogy anyósom egy tök más nevet erőltet és onnantól minden rossz neki akármit is mondunk dehát nem fogjuk azt választani amit ő szeretne ő már elnevezhetett 3 gyereket :))
2013. jún. 3. 08:07
 5/11 anonim ***** válasza:

anyósnak mi köze hogy ti a gyereketeknek milyen nevet szeretnétek adni?

én apám is fujjogott a lányom nevére, mert neki nem tetszett, ő is próbált befolyásolni a neki tetsző névre, de engem nem érdekelt. mára már megszokta a lányom nevét, és hogy tetszik-e neki, kit érdekel? szerintem gyönyörű név.


egyébként meg gondolom minden másba is próbál belekotyogni anyóspajtás, ne hagyd magad.

2013. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja ó hát semmi (szerintem) csak tényleg nem tudom már eldönteni hogy annyira rossz e (nekem már megszokta a fülem meg egyre jobban barátkozunk meg a névvel így már nem tudom eldönteni mintha külsősként hallanám).
2013. jún. 3. 08:12
 7/11 anonim ***** válasza:
mennyi időd van még szülésig?
2013. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a legszerencsésebb, ha most állandóan ezen a témán gondolkodik az ember, de amikor bemutatkozik, biztos senkinek eszébe sem fog jutni, hogy torlódik a g meg a k.
2013. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
34 hetes leszek holnap.
2013. jún. 3. 08:29
 10/11 A kérdező kommentje:

Korábban én is így gondoltam vagyis mikor más nevét olvastam-hallottam akkor arra gondoltam hogy na én ilyet nem adtam volna:) Mint pl. egy ismerősöm Tobak Krisztina (ahol ugye hasonlóan összeolvad) Vagy Halász Eszter (az meg szeszter egyben).

Dehát egyszerűen ami nekem tetszik arról a férjem hallani se akar ami meg neki az meg nekem nagyon nem...teljesen más az ízlésünk így nevek terén:)

2013. jún. 3. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!