Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 honapos babaval hosszu (18...

9 honapos babaval hosszu (18 oras) repuloutra indulok, ket atszallassal. Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
én vonattal mennék anyámékhoz kb 2 óra az út és drága párom nem engedi....
2013. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én utaztam 8 hónapos babával hosszan, minden rendben volt. De 12 éve volt igy részletekre már nem emlékszem, de azt tudom hogy nagy gond nem volt. Talán néha picit sirt, de nem volt vészes. Tavaly mellettem pedig egy 10-11 hónapos babával ültek 12 órás úton. Ott sem volt gond. Sokat etették, igazából evett aludt picit játszott, aztán evett, aludt. Pl a felszállásnál elaludt szopizás közben. A mögöttem ülő végig horkoló öreg ember több vizet zavart az tuti. Ez a baba egyszer sem sirt, csodálkoztam is....
2013. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja és 1 éves a lányom,és bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak nagyon dühös vagyok rá!
2013. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor én utaztam, akkor több babát is láttam, de nem volt velük gond. A pajkos 2 évesekkel nehezebb volt, akik mozogtak volna.
2013. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi tavaly utaztunk egy hosszút, 14 órás utat. A gyerekek már nagyon unták a banánt végül igaz mi is:) A kicsim 7 hónapos volt. Nem mondom, hogy nem volt picit nyűgös, de éppen csak annyira hogy minket zavart,másokat már nem. Az apja elszórakoztatta. Aludt is, kosárban. Biztos nektek is lesz majd lehetőségetek erre, hidd el ellesz. A 3 évessel több gond volt...:) Amúgy rendszeresen utazunk, igaz rövidebbeket, akkor sincs sosem gond. Ne aggódj, mert bevonzod:)
2013. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

2: " A mögöttem ülő végig horkoló öreg ember több vizet zavart az tuti. "


Én egyszer kifogtam egy román hittérítőt. Az volt a szerencsém, hogy az elején előadtam az én nem beszélni angolt, de az ablaknál ülő lány nem volt ilyen szerencsés.... 2,5 órán át hallgatta, hogy Jézus, Jézus, Biblia, Jézus....

Ezek után, amikor azt hallom, hogy jaj kisbaba a repülőn, akkor csak nézek, hogy mi van?????? egy bőgő gyerek se tudott annyira kiborítani, mint az a pacák.

2013. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már egy párszor utaztam tengerentúli járaton és nagyon sok babás családot láttam már. Azt kell mondjam teljesen vegyesek a tapasztalataim. Láttam már olyan babát akivel akármit csináltak végighisztizte az egész utat. Láttam viszont olyan anyukát is akinek volt egy pár hónaposa meg egy kb 2 évese. Mindkettő hihetetlen jól viselte a repülést, semmi baj nem volt velük.
2013. jún. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi voltunk 11 honapossal semmi gond nem volt. Az idokre percre pontosan nem emlekszem de HOng-Kong-ig talan 11 orat repultunk. Ekkor este 11:30 korul ultunk fel a repulore es a fiam vegigaludta az utat. Mikor felszalltunk megkapta a langyos tapszeret es meg be sem fejezte a kajalast mar aludt. A mi helyunk ugy volt, hogy elso sor es elottunk egy "fal" amirol le lehetet hajtani egy alvokat a babaknak. Na nem igazan tudom jol elmagyarazni igy linkelek egy kepet:

[link]

ebbe nyugodtam bele lehet tenni a kistakarojat, hogy jo puha legyen es a fiam teljesen vegig aludta az egeszet. Mondjuk o ennyi idosen otthon sem ebredt mar ejszaka. Leszallas elott 30 percel ebresztettem, tapszer es pelus csere.

Hong Kong-ba ha jol emlekszem 4 orat kellett varni a gepre amivel 3 oras volt az ut. A repteren elvoltunk, beultunk kavezni, kajalni, jarkaltunk. Minden uj volt neki es izgalmas. Nem volt gond. A repulon ismet kapott babakajat meg puffit, ezzel eleg jol elvolt. Mi azt csinltuk, hogy a puffit betettuk egy pici karton dobozkaba (nivea krem karton doboza) es imadta ezt felnyitogatni es ebbe elrejtettunk mindig egy szem puffit. :) Ezzel kb. 40 percig elvolt de komolyan. Tovabbi kedvenc jatekunk erre a celra egy puha dobozka volt amin volt egy nyilas es ha bedugta a kezet kitudta halaszni a benne levo puha jatekokat. Ezt nagyon szerette. Ha kihalaszta akkor visszadugtuk es kezdhette elolrol. Nagyon bevallt nekunk:


[link]


Meglatod minden rendben lesz. Jo utat nektek.

2013. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a hasznos valaszokat!:)Most mar nyugodtabban indulok utnak!:)
2013. jún. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!