Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-4 hónapos babának mit...

3-4 hónapos babának mit vigyek ajándékba, ha az édesanyja nem nyilatkozik?

Figyelt kérdés

Ritkán fogjuk őket látni, ezért valami pici de hasznos ötletet várok kb 5000 Ft-ig.

Köszi a segítséget!


2009. okt. 8. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom milyenek az anyagi körülményei a szűlőknek, de én mikor pici volt a fiam és most is pelenkának és popsitörlőnek örülök a legjobban, abból rengeteg fogy, nagyon megterhelő. A játékkal nagyon be lehet választani, mert mi van, ha már van olyan neki. Ruhák szintúgy. Én legalábbis nem örülök, ha ruhát kapok, mert rengeteg van a fiamnak. Esetleg kérdezd meg, hogy van e nekik játszószőnyegük, habtapi, vagy zenélő-körforgójuk. Amikor 3-4 hónapos volt a fiam, leginkább a feje felett lógó dolgok kötötték le, illetve a forgás gyakorlása, ezért írtam a játszószőnyeget, habtapit.
2009. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka és popótörlő jó ötlet, de csak akkor, ha tudod a márkát, amit használnak. Nekem állandóan pamperst hoztak ajándékba, az egyetlen pelus, amitől tiszta kiütés lett a babám... Szóval esetleg derítsd ki, mit használnak!

Én örülök a ruhának is mindig! Jobban szeretek olyan ruhákat kapni, ami pont eggyel nagyobb méret, mint amit épp hord a babám. De ezzel is megjártuk, kaptam a nagyobb méretet, de mire belenőtt a nyári ruhába, addigra ősz lett... (Ezt is gondold át jól, hogy évszaknak megfelelő legyen) :)

Játékok is nagyon klasszak! Zenélők, formabedobók, csörgők, minden mennyiségben :) Nem baj, ha olyat veszel, amit csak később tud használni a baba! Aktuálisból úgyis mindenkinek mindig tök sok van!

Remélem tudtam segíteni!

2009. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Előző vagyok, ez a zenélő formaevő csiga szerintem tök ari, nekünk van ilyen! 10 hónapos a babám, most még csak zenélteti és dobálja a formákat, de egyszer csak úgyis megtanulja, mit hova kell bedugni, szóval ez sokáig használatos játék!

2009. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. okt. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!