Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sütni tudó Anyukák! Nemsokára...

Sütni tudó Anyukák! Nemsokára 1 éves lesz a babám, aki annyira már nem is baba. Tudnátok nekem mondani, olyan krém recepteket, amivel megtölthetném a tortáját? Valami túrós, gyümölcsös tortára gondoltam gondoltam.

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Ajanlani tudom a Fanta-szelet turokremet:18-20deka vaj,200gramm porcukor,250gramm turo,vanilia cukor,keves citromhej.

Kevesebb cukrot is hasznalhatsz.

"Elkeszitese":

A vajat osszedolgozod a porcukorral,a turot kicsit osszetorod ,habositod,reszelsz bele keves citromhejat,hozzaadod a vanilias cukrot. Majd az egeszet csomomentesre kevered. Gyumolcs pedig amit szeretnel.

2013. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2013. jún. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!