Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok a terhességnek, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni a névválasztást. Nem tudni még, hogy milyen nemű, ezért én kigyűjtöttem azokat a neveket, amik nekem tetszenek, ha írnátok róluk véleményt, vagy csak annyit, hogy melyik tetszik illetve melyik nem, azzal is sokat segítenétek. Javaslatokat is várunk, nagyon megköszönnénk.


Fiú nevek: Alexander, Bende, Ezra, Fábián, Kerim, Kán, Noel, Pio, Teo


Lány nevek: Ariana, Auróra, Darla, Füszon, Jana, Kenza, Luna, Perla, Tiara, Vianna, Zara


Olyan nevet szeretnénk, ami itthon is és külföldön is megállja a helyét, ugyanis a párom nem magyar. A vezetéknév: Boyer

Semmiképp sem lehet olyan név, ami valamelyik vallásból való.


Nos, mit gondoltok róluk? Melyik tetszik, melyik nem?

Köszönöm a választ előre is.



2013. jún. 18. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik sem tetszik. Füszon? Komolyan???....
2013. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Alexander, Noel!

A lány nevei ne haragudj de elég bizarrak, Füszon??

2013. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Fiú: Alexander, Noel tetszik, a többi nem.


Lány: Tiara tetszik, de nem adnám, nagyon fura, inkább Kiara. Zara, Ariana tetszik. A Füszon név viszont nem tudom elképzelni, hogy melyik országban állná meg a helyét, el sem tudtam volna dönteni, milyen nemű név, ha nem írod :-(.


Ami nekem még tetszik: Kira, Nora, Greta. Fiú névből csak a Dávid, ami mindenhol érthető.

2013. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan nevet szeretnél, ami itthon és külföldön is megállja a helyét, akkor nem jó körből válogattál. Ezek max. külföldön jók, ott sem biztos, hogy mindenhol. A jó része nálunk teljesen idegen.
2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Fiú: Alexander, Fábián, Teo


Lány: Jana, Tiara, Vianna, Zara


Boldog Babavárást!!!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Alexander, Ariana, Jana, Zara illik a vezetéknévhez
2013. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a válaszát felpontoztam.:) Füszön egy Törökországban használatos név, a férjem török, ezért tettem be a listába ezt a nevet is.
2013. jún. 18. 14:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Anyakönyvezhető nevek? Az Ezel?
2013. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Boyer Bende, Boyer Luna, Jana
2013. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mivel az apa külföldi, ezért engedélyezik a neveket, a múlt héten kaptuk a válaszlevelet.:) Köszönöm, ment a zöld. Az Ezel is jó ötlet.:)
2013. jún. 18. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!