Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok a gyereket,...

Ti bevállalnátok a gyereket, ha tényleg megemelik az anyasági támogatást 288 ezerre? De csak a férfi dolgozik. Vállalnátok így az első gyereket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezzel kapcsolatban gondolkoztam, hogy kicsit úgy érzem, megint a cigányok járnak jól ezzel, ugyanis szerintem aki gyereket vállal nem erre a 288 ezer ft-ra alapozza a gyermek születését. Ugyanis mi lesz utána? Szóval, mi vállalunk gyereket de a jövőre is gondolni kell.
2013. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 petera6 ***** válasza:
89%
Azért az a 288 ezer forint sem tart ám örökké. Hozzáteszem, hogy kizártnak tartom, hogy ilyet elfogadjanak..kampányfogás, úgy hívják ezt. Üdv Magyarországon! :)
2013. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Nekem már van első így engem nem érint,de szerintem nem olyan jó,hogy az előért adnak támogatást,hisz a többségnek 1 gyereke van inkább a 2.ra lenne értelme,amúgy szerintem ez hatalmas kiadás és megint csak a cigányoknak kedveznek,normális esetben nem 0 Ftra vállal az ember gyereket csak azért,mert,hogy úgyis kap közel 300ezret.
2013. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

igen biztos köze van a választásokhoz is

,de kezdésnek jól jönne,a jövőre is gondolva persze

2013. jún. 26. 09:45
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

A sok 13-14 éves cigány örülhet.

Remélem nem vezetik be ezt az új rendszert.

Szuper kampányfogás, remélhetőleg nem dőlnek be nekik az emberek.

Nekem pl. még visszataszítóbbak, fejük tetejére is állhatnak, akkor sem fogok rájuk szavazni.


Már van gyerekem, de ha nem lenne se emiatt vállalnék gyereket hanem akkor, mikor már mindketten vágyunk rá.

Persze jól jönne a pénz, de csak emiatt gyereket vállalni baromság.

Ez csak mézesmadzag a közelgő választások miatt.

2013. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

1.Szerintem nem fogják megemelni,ez csak kacsa(jövőre választások lesznek)jópofizni kell!

2.Ez a pénz nem váltja meg a világot,és ha nincs munkahely nincs gyed, csak gyes(22.000ft kb)Abból nem lehet megélni!

3.A cigányoknak kedvezne ez megint!Hacsak nem kötik feltételekhez(LEGALÁBB 8 általános,és +18 év)

Összefoglalva:nem vállalnám be munka hiányába!

29hkm

2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kerria ***** válasza:
74%

az anyasági csak egy egyszeri költség, így erre biztos nem alapoznék gyerkőcöt, akár első, akár nem. Bár kecsegtetően hangzik a dolog, ez tény.


Viszont nem élünk nagy lábon, az egyetlen luxus, amit megengedtem magamnak a magándoki fogadása a szülésig (havonta 10 ezer). Ennek ellenére mindent összevetve, a kiságytól a babafürdetőig, a terhesség megállapításától a baba hazahozataláig közel 500 ezer Ft-unk ment el, ÚGY hogy rengeteg ruhát kaptunk kölcsönbe! És tényleg semmiből nem kapott márkásat, meg semmit... a legalapszintűbb dolgokat vettük meg. Mai napig fáj a szívem, hogy de jó lenne szép, új dolgokkal berendezni a gyerekszobát, de erre nincs pénz...

2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

igen nekem is az jutott eszembe,hogy megint a cigányok kapnak támogatást

sőt még az egyetemistákat is támogatnák, ha elmennének szülni

komolyan ilyen hülyeséget

2013. jún. 26. 09:53
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
én munkaviszonyhoz kötném... és nem közmunkához...
2013. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Bár már van gyerekem, de nem szülnék emiatt 2.-at, akkor sem ha "arra" is kapnánk.


Munkahely nélkül nem szülnék, mert ha a férjem meghal/lebetegszik/megkergül és elhagy, akkor nem fog a végtelenségig kitartani ez a pénz.

2013. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!