Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik név a...

Szerintetek melyik név a legszebb a három közül? Válaszodat légyszi indokold!

Figyelt kérdés
Evelin, Edina vagy Orsolya?
2013. jún. 26. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván az ember személyeket társít mellé, nekem azért ez a sorrend:

Orsoly, Evelin, Edina

2013. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

talán az Orsolya, de személy szerint nekem nem tetszenek ez a nevek, és nincs ilyen nevű ismerőseim, akikhez kötném a neveket, és emiatt írtam volna ezt

én a Hannát javaslom :)

2013. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom név rossz érzést kelt bennem,főleg az Edina,brrrr!
2013. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Evelin és az Edina egyformán elmegy kategória nálam. nagyon sokadik gyerekem lenne akinek ezeket adnám! Az Orsolya egyátalán nem tetszik!
2013. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek a nevek tetszenek, normális nevek, nem idétlen ultramodern vackok. De én nem adnám a lányomnak, de csak azért, mert nekem talonban van egy lánynév.
2013. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Evelint valasztanam ha mindenkepp kellene ezek kozul..a masik ketto nagyon nem szimpatikus..bar biztos mas ha egy tunderi kisbabat latok magam elott akinek pl orsi a neve..lehet ugy maskepp csengene..de igy nem tetszenek az az igazsag..
2013. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Edina. Ez sem tetszik annyira, de nem rossz. Az Orsolya így nem tetszik, de az Orsi becézés jó. Az Evelin kicsit sem tetszett sosem.
2013. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, mindenki társít mellé egy személyt, aki vagy pozitív vagy negatív érzéseket vált ki belőlünk, ezért:

Evelin: Gáspár család miatt tuti nem adnám

Edina: nem rossz, de nem is tetszik, sajna ilyen névvel csak ribiket ismerek (bocsi)

Orsolya: sógornőmet így hívják, hiába végzett egyetemet, egy ostoba liba és rossz anya

2013. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nélam ez a sorrend:Edina,Evelein,Orsolya

Edina az egyik legjobb barátnőm,nyilván ezért is kedves számomra ez a név.

Evelin nevű lányka akit ismerek,igazi kis tündér és gyönyörű kislány

Orsolya nevet nem kedvelem,beképzelt lány ismerősömet hívják így

2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2013. jún. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!