Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korán gügyögő (sikongató,...

Korán gügyögő (sikongató, hangjával játszó, nyálbuborék fújó) babátok korán is kezdett el beszélni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 20:34
 1/6 Kerria ***** válasza:

Igen :) bár azt nem tudom van e közte összefüggés.

Már egy évesen mondogatta a hinta-palintát, persze volt, amikor halandzsával helyettesítette, de volt ha eszébe jutott elmondta... igazság szerint ez a mai napig engem is meglep.

2013. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem :)

szavakat korán, 10 hónaposan már volt jópár szava, de beszélni csak 2,5 évesen kezdett, viszont egyből rendes mondatokkal kezdett.

addig tökéletesre fejlesztette a gügyögést, mások azt hitték, hogy annyira gyorsan beszél azért nem értik mit mond :D

2013. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A fiam 13 hónapos lesz, igazából csak annyit mond, hogy labda (abda). A saját kis nyelvén egész nap dumál, de értelmes szavakat nem igazán mond.
2013. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Epp tegnap olvastam Ranschburg Jeno egyik konyveben, h nincs osszefugges.
2013. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Igen! A lányom 6 honaposan mondta hogy enni, meg hogy ne. De egy évesen már mondott mindent. :) most 3 éves és tisztán mond minden szót.
2013. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Meglepően korán kezdett el gügyögni, néhány szót mondani, de beszélni csak 27 hónaposan. Viszont onnantól olyan rohamos tempóban fejlődött, hogy 2-3 hónap alatt a történetmesélésig jutott.

2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!