Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az "Emma" névről?

Mit gondoltok az "Emma" névről?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok,lassan elakarjuk dönteni,hogy mi legyen a Kicsi keresztneve.Nekem ez tetszik a legjobban. :)
2013. júl. 2. 14:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem tetszik, de ha nektek igen, ne hallgassatok másra! Elég népszerű mostanság, szóval gondolom akkor a nagy többségnek tetszik, az én családomból viszont senkinek.
2013. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem lenne vele semmi baj, ha nem minden második kislányt hívnának így.
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy minden 2. kislányt így hívnak,bár engem soha nem érdekelt,hogy egy név mennyire gyakori. :)
2013. júl. 2. 14:24
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Minket sem érdekel, milyen gyakori, sőt, az olyan extra nevektől, amiket sosem hallottam, a hideg ráz. Semmi szégyellnivaló nincs egy normális, relative gyakran hallott néven. Sőt! Azt adjuk, ami tetszik. Az Emma nagyon szép név, jó választás!
2013. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
nekem azért nem tetszik, mert nagyon gyakori. Ha nektek tetszik, csak hajrá! :)
2013. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Újra divatos női név lett az Emma.Igazából nagyon szép,tetszik nekem is.De itt falu helyen minden 3., 60 év körüli néni Emma..illetve Emike néni. :) Városon biztos máshogy nézik az emberek,itt furi lenne.:) Törekszünk (mi falusi fiatalok)mellőzni pl. még a Sárát is. Ami érdekes,mert szép név,de szintén nem adnám,szegény Sári nénénk után. :)Szóval szép név! További szép babavárást! :)
2013. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Az én családomban is van Emike mama, olyasmi, mint az Anna, régen is divatos volt, meg ma is.
2013. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép!
2013. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz második lányom Emma lesz, nagyon szép név és még az sem érdekel, hogy gyakori.
2013. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a nevet de gy nagyon közeli rokonunk is Emma de ha nem lett volna az én lányomat is így hívták volna :) Nekem gyönyörű név :)
2013. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!