Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsombor nevet hogyan lehet...

Zsombor nevet hogyan lehet becézni?

Figyelt kérdés
A Zsombi, Zsombika lehetőségeken kívül keresnék valami különlegesebb becézést ehhez a névhez.
2013. júl. 7. 09:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Zsozso

Zsomi

Zsömi

Zso


am mi a vezeték név első pár betűje?


volt egy Géza nevű ismerősöm öt mindenki Zuzunak becézte

vagy egy másik ö Tamás volt de Köci volt a beceneve a vezetékneve miatt

2013. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy volt kérdés, olvastam én is, de nem találtam hasznosnak a válaszokat.
2013. júl. 7. 09:23
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Zsombi
2013. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Zsombi, Bibi, Bó, Zsomba, Zsozsi, Zsombó, Zsozsó, Bibó, Bibu
2013. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem akarod Zsombornak hívni miért akarod így elnevezni,

Minek becézgetni? Ha magadtól nem tudsz becézve nevet neki akkor más honnan tudná mi tetszik neked?

Én is becézem a lányomat de annak semmi köze a nevéhez! Csak már a hasamban is így hívtam!

2013. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Zsomi
2013. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát sok újdonságot én sem tudok nekd írni, de nekem is Zsombor az egyik kisfiam, mi így hívjuk: Zsömi, Zsemlegombóc, Zsömle (persze utóbbi kettőt csak néha viccelődve). A Zsömi nagyon rajta maradt, már mindenki így hívja az egész családban is. Hogy késöbb mi lesz, nem tudom, most 2,5 éves, még a Zsemlegombóc is jól áll neki:)

Amúgy szülés elött én is kijelentettem, hogy nem lehet majd Zsombinak hívni őt, mert utáltam így becézve, de képzeld, amióta megszületett, egyáltalán nem zavar, sőt, sokszor én is mondom neki! Ezzel a párom is így volt és szintén változott ez nála is. Már így is imádom a nevét, nagyon illik rá:)

2013. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kerületben van egy anyuka 3 fiúval, náluk a legnagyobb Zsombor. Ők Zsombóc-nak is becézik :)
2013. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi a majdnem 18 éves Zsombor osztálytársamat Zsombinak becézzük, de nagyon illik rá :)
2013. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!