Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívják a gyermekedet?...

Hogy hívják a gyermekedet? Hány éves? Milyen nevek tetszenek?

Figyelt kérdés

Nekem 4 gyermekem van:

Melinda-10 éves

Martina-8 éves

Péter-5 éves

Nárcisz-2 éves

Tetszik:

lány-Erzsébet, Réka, Zsófia, Viktória

Fiú-Balázs

32/N.


2013. júl. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs gyerekem de az Álmos, András, Ábel, Regina, Emília nevek tetszenek nagyon.
2013. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

3,5 éves lányom neve Kíra, második lányom 3 héten belül fog megszületni, őt Viviennek hívják majd.

Tetszik még a Regina, Molli, Maja, Tamara, Zalán.

2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 kislányom van Dórának hívják, tesót szeretnénk, ha lány lesz akkor Noémi, fiú név egyelőre nincs, ja még tetszik az Olívia
2013. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adrián - 16 éves

Johanna - 13 éves

Veronika - 8 éves


Tetszik még az Ádám, Eszter, Balázs, Viktória, Etele, Atilla, Anna, Adél, Dóra

2013. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kislányom Kira és 3 éves.

Tetszik még

lány: Gréta, Nóra, Liza

fiú: Gergő

2013. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Marcell 6 éves

Szabolcs 4 éves

Levente 11 hónapos

2013. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Há dikkmán hogy nyajjam ki a buládot! De szíp nevek! Maj mingyá mondom a kisjányomnak pamélának mer most várrandójas a 5dik pujával. Lehetneja a kis büdöss kúrvva mongyuk melinda martina vagy nárcisz :D de ez e a péter e borzalmas má ne is haraguggyá.... ne bassszá máki szegén gyerekkel!!!

Nekem van 4 jányom a paméla a eszmeralda a dzsesszika meg a dzseniffer meg van 6 fiam a rómeó a nintendó a hozzéármamdó a májküldzsekszon a bobijujing meg a dzsordzsó de azmá megfogg hóni mer rákos a bal heríje hogy egyem meg szegínyt há én belehalok ha mehhó!! :'(

Meg van 10 vagy 12 unokám má nem tudom.... tegnap itt vótak a huanmigel a maricsuj a huaníta meg florenszíta! na nőkik mejjegyezztem a nevűköt <3<3

2013. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!