Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hónapja szültem, de még...

14 hónapja szültem, de még nem jött meg a mensim. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Terhes nem vagyok, az biztos. Néha olyan "megjön-érzésem" van pár napig, aztán semmi. 3 hónapja nem szoptatok. Sajnos a dokim most pár hónapig nem elérhető, szerintetek menjek be a helyi orvoshoz? Vagy ez természetes, hogy még nem jött meg?

Minden választ köszönök

27N


2013. júl. 7. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a dokim, hogy a tej elapadásához képest 3 hónapra legkésőbb jöjjön meg.

Nekem 2 hónap után jött meg.

Igen, én elmennék dokihoz a helyedben.

2013. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ha fél évig nem jön meg szoptatás abbahagyása után akkor feltétlenül orvoshoz kell fordulni. De ezt a 3 hónapos dolgot is hallottam már. Én a helyedben felkeresnék egy orvost csakh megnyugodjak és tudjam h van-e vmi gond.
2013. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Szoptatsz még? Szedsz mellette valamilyen fogamzásgátlót?

Én 15 hónapja szültem, szoptatok, mellette Azaliát szedek, azt mondta a doki, hogy az is simán lehet, hogy amíg szedem, addig nem fog megjönni egyáltalán. Én is aggódom egy kicsit, de egyelőre ez van.

2013. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsánat, most olvasom, hogy már nem szoptatsz. Akkor inkább doki.
2013. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. júl. 8. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!