Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi magyarorszá...

Szerintetek mennyi magyarországon az anyukák átlagos keresete?

Figyelt kérdés

nagyon érdekelne...


jelenleg dolgozom, jó munkahelyem van, mert itthon csinálom :) gyerek mellett nagyon megkönnyíti a helyzetemet, mert nem gond a nyáriszünet, a betegségek, nem kell táppénzre mennem. mondjuk nehéz megoldani, nem tagadom, de az alvásidőkkel, meg fél-fél óra tv-zéssel, este apával játszással meg tudom csinálni akkor is ha itthon van. ja és csak napi 6 óra.

viszont a fizu nem annyira jó, havi 70E, néha kicsit több.


Férjemmel annak idején abban maradtunk, hogy ez gyes mellett teljesen jó, de ha lejár a gyesem, keresek 8 órás munkát.

na és itt tartunk most, pár hét és lejár a gyesem, de őszintén szólva, nagyon megszerettem a munkámat meg ugye a kényelem is benne van. na meg ez egy biztos munkahely, akár éveket is maradhatok :)

ha lenne egy bejárós munkám, abból lejönne pár (tíz)ezer üzemanyagra, meg nem tudom hogy tudnánk megoldani a szüneteket, lehet kéne fizetni valakinek, hogy vigyázzon rá...

szóval ezekkel próbálok számolgatni, hogy mennyivel többet kapnék valójában készhez, de fogalmam sincs a mostani fizetésekről, itthon voltam már terhesen is, szóval közel 4 évvel le vagyok maradva...

nektek mi a véleményetek, mit gondoltok erről? vagy ti mit választanátok?


2013. júl. 8. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem az lenne az érdekes, hogy mennyi az anyukák átlagos keresete, hanem hogy konkrétan te a végzettségeddel, szakmai tapasztalatoddal mennyivel keresnél többet, mint most. Egyáltalán van hova visszamenned?

Személy szerint én nettó 250 eFt-ot keresek havi átlagban, így én nem maradnék otthon havi 70 eFt-ért. Azt nem tudom megmondani, hogy az anyukák átlagfizetése mennyi, de biztos van rá statisztika. A KSH honlapján érdemes nézelődnöd.

2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részemről adminisztrátorként 106 ezer + 20 ezer cafetáriát kerestem 3 éve. Ha számolgatnék, elvinné a felét a benzin, aztán ott az én étkezésem, bölcsi, ha beteg, táppénz... Nekem simán megérné otthon maradni 70 ezerért.
2013. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az országos átlag a lényeg, hanem az, hogy az a te munkakörödben mennyit lehet keresni. Ha 50-nél nem nagyobb a különbség és nem számíthatnál egyéb juttatásokra, akkor valóban megéri otthonról annyiért dolgozni.

Én több, mint a 2x-ét kapom kézhez, plusz havi 20-50e bónusz, + évi nettó 400e cafeteria + céges autó, telefon, laptop, tehát nekem nem érné meg.

Meg amúgy amellett, hogy milyen fárasztó, ugyanannyira szeretem is a munkám és jó érzés minden nap emberek közé járni. A kollégáimmal nagyon jóban vagyunk, úgyhogy nekem hiányozna ez, ha otthonról dolgoznék.

2013. júl. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!