Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Toxoplasma, van olyan anyuka...

Toxoplasma, van olyan anyuka aki terhesen nem végeztette el a toxoplasma kiszűrési vizsgálatot, és később kiderült hogy megfertőződött a babája? Mesélne, hogy később miben nyilvánult meg, hogy ez a betegsége a kicsinek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mindneképp nézik ezt és meg is kell nézetni.
2013. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem nézik mindenképp, fizetős vizsgálat
2013. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lues ***** válasza:
Nem nézik automatikusan. Ha úgy érzed, hogy veszélyeztetett vagy, mert cicákkal érintkeztél, akkor te kérheted. De úgy tudom, hogy aki cicát tart, az a személy nagy valószínűséggel már átesett ezen a betegségen.
2013. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nézik, és nem nézettem meg. Tanácsot kértem az orvosomtól, nem tartotta szükségesnek.
2013. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nézik automatikusan és nem mindenhol fizetős. Ha felmerül a veszélyeztetettség- nem csak közvetlenül a macskáktól lehet elkapni, vannak veszélyeztetett munkák is- lehet kérni. Én kértem, mert olyan a munkám. Elég csúnya dolgokat képes okozni ez a betegség. Például nekem a mai napig nem zárták ki, hogy a méhen belüli agyvérzése a babámnak nem ettől volt-e.
2013. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nézettem de nem sokra mentem vele mert nem volt reagens így nem tudtam meg az eredményt. Pedig már 20 hetes vagyok.
2013. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nállunk 3000 ft ba kerül, viszont elég szűkösen élünk párommal, ezért tettem fel a kérdést itt. A védőnőm nagyon javasolja mert akár halált is okozhat méhen belül :((
2013. júl. 11. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha javasolja, biztos oka van. Kérd ki esetleg az orvosod tanácsát is. Ha állatok, főleg macska közelében vagy, javaslom.
2013. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!